"Dorohedoro" 5 i "MASHLE" 5 już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-22 17:22:05 - 144 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj do naszego magazynu dotarły dwie wyczekiwane nowości: „Dorohedoro" 5 i „MASHLE” 5. Stęskniliście się za nieprzewidywalnymi przygodami Kajmana? A może chcecie powrócić do szkoły magii i Masha?

„Dorohedoro" 5
Podczas gdy Kajman infiltruje świat czarowników, jego mieszkańcy przygotowują się do obchodów Sinej Nocy – wielkiego święta, w trakcie którego wszyscy wybierają sobie nowych partnerów. Ogromne nadzieje z tym wydarzeniem wiąże pan En, który pragnie odnaleźć i sprzymierzyć się z legendarnym czarownikiem władającym czasem. Czy udział w dziwacznym obrzędzie przybliży Kajmana do prawdy na temat dnia, w którym utracił swoją twarz oraz wspomnienia?

„MASHLE” 5
Zwycięstwo nad Magią Lupus wprawia Masha i jego przyjaciół w imprezowy nastrój. Lecz zło nie śpi – świętowanie przerywa im pojawienie się nowego wroga. To owiana tajemnicą organizacja przestępcza, Innocent Zero. Gdy Abel na własnej skórze doświadcza przytłaczającej mocy czarnego maga, żelazne pięści Masha mkną ku wspólnemu nieprzyjacielowi, gotowe wymierzyć bezlitosną karę! Niedługo później Easton obiegają pogłoski o cudach przypominających czary, dokonywanych przez chłopaka jedynie siłą jego mięśni. Teraz czeka go magiczny sąd...

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.