"Beztroskie dni" 5 oraz "Fairy Tail" 36 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-06-22 13:39:10 - 423 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie dotarły tomiki "Beztroskie dni" 5 oraz "Fairy Tail" 36! Jesteśmy w trakcie pakowania prenumerat, więc niedługo wyczekujcie listonoszy, a w międzyczasie dajcie znać, które z tych mangusi zagoszczą na Waszych półkach!

"Beztroskie dni" 5
Młodsza siostra Tomoyi, Nozomi, zadurzyła się w Kei’ichim. Zgodnie z propozycją Yukiko czwórka przyjaciół wybiera się wraz z dziewczynami na weekendową wycieczkę do wesołego miasteczka. Na skutek zbiegu okoliczności Natsuki zostaje sam na sam z Anną w wagoniku diabelskiego młyna. Czy nasi bohaterowie ruszą o krok dalej na drodze do miłości?!

"Fairy Tail" 36
Natsu zyskuje przewagę nad Dwoma Smokami i ostatecznie zwycięża w widowiskowym starciu! Pod koniec czwartego dnia Wielkiego Turnieju Magicznego drużyna Fairy Tail wysuwa się na prowadzenie! Jednak za wcześnie na radość... Po druzgocącej klęsce Saber Tooth w gildii Szablozębych dochodzi do rozłamu. Tymczasem na Cmentarzysku Smoków Natsu i jego kamraci odkrywają prawdę o Festiwalu Króla Smoków i poznają tożsamość Acnologii... Wychodzi też na jaw cel projektu Eclipse, realizowanego w tajemnicy przez Arcadiosa! Za kulisami toczy się walka, która zadecyduje o losach całego świata!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami