"Beastars" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: Urd - 2020-10-09 13:18:12 - 801 unikalnych wyświetleń;

Tylko do niedzieli możecie zamawiać prenumeraty na pierwszy tom i pakiety zbiorcze z rabatem serii "Beastars" 1! Dla prenumeratorów przygotowaliśmy wyjątkowy dodatek - podkładkę pod kubek! Będzie to pierwsza z zestawu sześciu podkładek z bohaterami serii!

Przypominamy też, że wciąż możecie zdobyć unikatowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech festiwalowych tytułów otrzymacie kartę do każdej z zakupionych serii! Szczegóły przeczytacie na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Beastars" 1
W świecie człekokształtnych zwierząt mięsożercy i roślinożercy tworzą jedno społeczeństwo. Niegdyś naturalni wrogowie, dziś żyją na pokojowej stopie, chronieni przez wspólnie ustanowione prawo. W liceum Cherryton dni płyną utartym rytmem, a uczniowie najróżniejszych gatunków zmagają się z typowymi problemami wieku dojrzewania. Jednak wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy na terenie szkoły dochodzi do straszliwej zbrodni. Jeden z członków koła teatralnego zostaje zamordowany, a wszystko wskazuje na to, że zabójcą mógł być któryś z uczniów – drapieżników. Podejrzenie pada na innego członka klubu, małomównego, stroniącego od towarzystwa wilka Legoshiego. Czy to możliwe, żeby morderca był tak blisko?