Log Horizon na horyzoncie

Dodany przez: Urd - 2016-09-16 14:11:01 - 2570 unikalnych wyświetleń;

Po długich a ciężkich leci do Was najnowszy tom "Log Horizon" #2. Prenumeratorzy otrzymają również małą niespodziankę idealną na tę porę roku. A na wszystkich czeka kontynuacja tej niezwykłej historii, która na dobre zdążyła się już rozkręcić. Mamy nadzieję Że "Rycerze Camelotu" spodobają się Wam równie mocno jak nam.

"Log Horizon" #2
Po uratowaniu Serary i wydostaniu się z Susukino, bohaterowie wracają do Akiby. Choć nie minęło wiele czasu od momentu, gdy ją opuścili, w mieście zdążyły zajść bardzo niepokojące zmiany. Działalność poszczególnych gildii, nakierowana wyłącznie na własny zysk, najmocniej zaczęła odbijać się na niezrzeszonych i nowicjuszach. Doszło do tego, że początkujący gracze są wykorzystywani do niewolniczej pracy, a wśród mieszkańców dominują nastroje apatii i zrezygnowania. Shiroe decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić sytuację w Akibie. Ale czy jedna osoba jest w stanie coś zdziałać?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - książka będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;