Ilegenes i druga część Jak zostałam bóstwem!? - już u nas

Dodany przez: Urd - 2015-07-10 13:08:06 - 5829 unikalnych wyświetleń;

Jutro Animatsuri! Też nie możecie się doczekać? A już dzisiaj do naszego biura przyjechały świeże i pachnące tomiki "Jak zostałam bóstwem!?" #2 i "Ilegenes - Ścieżki obsydianu" #1. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i stronami przykładowymi. Naprawdę warto!

Początkowe strony obydwu mang dostępne są na naszej stronie:
"Ilegenes - Ścieżki obsydianu" #1
"Jak zostałam bóstwem" #2

"Ilegenes - Ścieżki obsydianu" #1
Ilegenes to wyspa będąca znanym na całym świecie ośrodkiem badań, symbolem postępu technologii i inżynierii genetycznej. Jednak zarówno oficjalne badania, jak i znajdująca się na wyspie Akademia Militarna to jedynie przykrywka dla nielegalnego biznesu wartego fortunę. Na Ilegenes tworzone są bowiem klony sprzedawane za ogromne pieniądze na czarnym rynku. Jeden z uczniów akademii, 17-letni Fon Fortinbras Littenber, jako dziecko był świadkiem śmierci swoich rodziców. Aby zemścić się za tę zbrodnię postanowił nie tylko doprowadzić do zaprzestania nielegalnej działalności naukowców z Ilegenes, ale też doprowadzić do ostatecznego zniszczenia wyspy.

"Jak zostałam bóstwem!?" #2
Kolejny tom przygód Nanami Momozono – świeżo upieczonego bóstwa opiekuńczego. Choć chram dalej świeci pustkami, a pomysłów na przyciągnięcie wiernych wciąż brakuje, nasza nastolatka nie traci hartu ducha. Postanawia wrócić do szkoły! Jednakże to nie wewnętrzna potrzeba dalszej edukacji była impulsem do podjęcia tej decyzji. W liceum rozpoczyna właśnie naukę szalenie przystojny i popularny idol nastolatek – Kurama. Decyzja ta oczywiście nie podoba się Tomoe, który przestrzega dziewczynę przed szeregiem niebezpieczeństw, jakie mogą wyniknąć z chodzeniem po mieście ze znakiem bóstwa na czole. Ale w końcu bez ryzyka nie ma zabawy, prawda?

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - premiera na konwencie Animatsuri
- sobota - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- wtorek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

RE: Ilegenes i druga część Jak zostałam bóstwem!? - już u nas
Popełnił: SilveryFoxxx (77.254.20.???); Popełniono: 2015-07-26 15:52:10
Nie lubię tej bardziej chamskiej "polskiej" Nanami :( W angielskich skanach i w anime wydawała mi się bardziej delikatna i subtelna w wypowiedziach, ale zapewne profesjonalne tłumaczenie lepiej oddaje oryginał niż fanowskie.