Prosto z Nocosfery - Encyklopedia Adventure Time!

Dodany przez: Urd - 2016-10-18 19:03:58 - 2172 unikalnych wyświetleń;

Pora na Encyklopedię! Na przełom listopada i grudnia przygotowaliśmy dla Was niezwykłą premierę z uniwersum "Adventure Time"! To unikatowe dzieło niewiele ma jednak wspólnego z tradycyjnie rozumianą encyklopedią. Ociekająca mrocznym humorem i toną sarkazmu księga stanowi lekturę zdecydowanie nie dla najmłodszych. Dodatkowo wydana zostanie przez nas w ekskluzywnej formie i pełnym kolorze!

"Adventure Time - Encyklopedia"
Oto przed Wami mroczna, demoniczna Encyklopedia spisana przez Władcę Wszelkiego Zła, Hunsona Abadeera, znanego również jako tata Marceliny Królowej Wampirów. Ten unikatowy zbiór zawiera fragmenty Księgowidła i zaginionych bestiariuszy, zbiory zaklęć, przewodniki po królestwach, magiczne rebusy i zagadki, zakazane rozdziały, ociekające sarkazmem opisy mieszkańców Ooo, a także zabawne dopiski Finna, Jake'a i Marceliny. Strzeżcie się: czytanie tej księgi grozi śmiercią!

Adventure Time - Encyklopedia to wyjątkowe dzieło Martina Olsona, znanego amerykańskiego autora, twórcy scenariuszy komediowych, piosenek, kabaretów, czterokrotnego zdobywcy nagrody Emmy i dwóch nominacji do nagrody Annie. W Polsce znany zwłaszcza z pracy nad scenariuszem do popularnej kreskówki "Fineasz i Ferb". W oryginalnej wersji serialu "Adventure Time" podkłada głos pod Hundsona Abadeera, a jego córka użycza głosu Marcelinie Królowej Wampirów.


Format: 152,4 x 228,6 mm
Ilość stron: 160, full kolor
Oprawa: twarda oprawa

Dodaj komentarz