Wakacyjne nowości

Dodany przez: Urd - 2019-06-28 16:59:31 - 1501 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie wakacje! Na gorące letnie wieczory przygotowaliśmy dla Was dwie lekkie premiery. Pierwsza z nich to czterotomowa, ślicznie narysowana fantastyczna opowieść "Watashi to Sensei no Genjuu Shinryouroku", druga to jednotomowe yaoi "Sick", autorstwa Tomo Kurahashi ("Rodzinka od zaraz"). Obie mangi ukażą się w sierpniu. Dodatkowo, fanów "Noragami" zapewne ucieszy wiadomość, że gdy seria dogoni japońskie wydanie, jej miejsce w planie wydawniczym wypełni jednotomowy spin-off "Noragami Shuuishuu". Oprócz tego, wszystkie osoby, które zamówią tomiki w prenumeracie, otrzymają specjalny dodatek z serii!

WATASHI TO SENSEI NO GENJUU SHINRYOUROKU
W świecie, w którym magia została prawie całkowicie wyparta przez naukę, mało kto wierzy już w skuteczność zaklęć i rytuałów. Czarodziejskie receptury tracą na znaczeniu, gdyż magia nie działa na osoby, które w nią nie wierzą. W tej nowej rzeczywistości zaczyna brakować miejsca dla mitycznych stworzeń. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ziska, młoda dziewczyna pochodząca z rodziny magów, która szkoli się u doktora weterynarii. Łącząc dwa różne źródła wiedzy o leczeniu zwierząt, razem ze swoim mentorem próbują ocalić jak najwięcej niezwykłych stworzeń, które powoli odchodzą w zapomnienie.
Autor: Kaziya
Liczba tomów: 4+
Gatunek: seinen, fantastyka
Premiera: sierpień


SICK
Keito Sudou to facet jak marzenie - przystojny, inteligentny, wiecznie otoczony wianuszkiem przyjaciół i wielbicielek. Choć wydawałoby się, że z każdym potrafi znaleźć wspólny język, jednej osoby zupełnie nie jest w stanie rozgryźć. Dwa lata starszy Shouta Kishi to nieśmiały student, który stroni od ludzi, a na wszelkie zaczepki ze strony kolegów reaguje obojętnością. Chcąc zmusić chłopaka do okazania emocji i odsłonięcia prawdziwej twarzy, Sudou zaczyna regularnie sprawdzać granice jego cierpliwości. Nie spodziewa się nawet do czego doprowadzi ta ryzykowna gra...

Autor: Tomo Kurahashi
Liczba tomów: 1
Gatunek: yaoi, komedia
Premiera: sierpień


NORAGAMI SHUUISHUU
Spotkało Was coś niedobrego? Padliście ofiarą oszustwa? Potrzebujecie pomocy profesjonalisty? Najwyższy czas zadzwonić do Yato - jedynego w swoim rodzaju boga na posyłki! Ten charyzmatyczny bezdomny dresiarz za niewygórowaną opłatą podejmie się każdego zlecenia. Nie ważne czy chodzi o zdejmowanie kotów z drzew, czy przepędzane demonów - Yato żadnej pracy się nie boi. Gotowi na kolejne przygody ze świata "Noragami"? Oto zbiór przepełnionych akcją i humorem historii nie tylko dla wyznawców yatoizmu!

Autor: Adachitoka
Liczba tomów: 1
Gatunek: przygodowy, komedia
Premiera: listopad

Dodaj komentarz