Przed Wami Fairy Tail #21 i "Gorzki poranek" #5

Dodany przez: Urd - 2019-02-21 13:42:53 - 363 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami świeżutkie tomiki mang "Fairy Tail" #21 i poprawionego (dwukrotnie!) "Gorzkiego poranku" #5. Rozpiskę dystrybucji zamieszczamy poniżej.

"Fairy Tail" #21
Oprócz Natsu, Wendy, Happy'ego i Charles, cała gildia Fairy Tail została uprowadzona do innego świata! Edolas utraciło większość swojej magii, dlatego jego mieszkańcy próbują pobrać moc z Earthlandu. Natsu i reszta ruszają na pomoc kamratom i przenoszą się do Edolas, gdzie szybko znajdują gildię i magów Fairy Tail, ale... wszystko jest na opak!!! A to dopiero początek ich przygód w świecie jak po drugiej stronie lustra!

"Gorzki poranek" #5
Tuż przed bankietem u Moriyamy Katsuragi niespodziewanie wyznaje uczucia Akihito. Młody wicehrabia, nakłoniony przez ukochanego, spotyka się z bratem swojego zmarłego ojca – panem Naotsugu, którego kamerdyner pragnie obsadzić w roli następnej głowy rodu. Podczas rozmowy Akihito szybko orientuje się, że wuj nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko i zaczyna podejrzewać, że Katsuragi nie zdradził mu całej prawdy na temat swojego planu.

Plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Toruniu;
- poniedziałek - mangi będą dostępne w empikach ("Gorzki poranek" tylko przez stronę empik.com zamawiając odbiór w salonie) i innych sklepach komiksowych;

Dodaj komentarz