Nadchodzi premiera mangi Ogród słów

Dodany przez: Urd - 2019-02-06 15:57:26 - 751 unikalnych wyświetleń;

Już 13 lutego do sprzedaży trafi "Ogród słów" - jednotomowa opowieść idealna na zimne wieczory lub walentynkowy prezent. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Ogród słów"
W życiu trzeba coś osiągnąć, należy przyłożyć się do nauki, a nie bujać w obłokach - to wszystko nastoletni Takao wie aż za dobrze. Podobnie jak to, że jego wielkie marzenie, aby projektować i szyć buty, nijak nie gwarantuje mu pewnego zarobku. Właśnie dlatego na swoje ambicje przeznacza tylko krótkie poranki w deszczowe dni i zamiast do szkoły, kieruje swe kroki do parku, gdzie w spokoju może tworzyć nowe projekty. Pewnego dnia w jego ulubionej altance przed złą pogodą chowa się młoda kobieta. Biurowy strój zdradza, że ona również powinna być teraz gdzie indziej. Obydwoje zaczynają ze sobą rozmawiać. Dni mijają, a burzowe chmury wyznaczają daty ich kolejnych spotkań. Z czasem tworzy się między nimi niezwykła więź. Kim jest tajemnicza kobieta? Co ich czeka, gdy przeminie pora deszczowa...?

Oto kolejna zachwycająca opowieść Makoto Shinkaia. Historia, która porusza, inspiruje i uczy, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć od nowa.


Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Dodaj komentarz