Książęcy gambit - zamów książkę przed premierą, a otrzymasz limitowane dodatki!

Dodany przez: Urd - 2018-12-06 15:44:41 - 1138 unikalnych wyświetleń;

Premiera książki "Książęcy gambit", drugiej części bestsellerowej trylogii "Zniewolony książę", już coraz bliżej! Co więcej, prenumeratorzy i osoby, które zamówią na Yatta.pl edycję specjalną do dnia premiery, otrzymają w prezencie kalendarzyk i zakładkę z serii! Niewielkie ilości kalendarzyków będą również dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w pierwszych dniach sprzedaży (do wyczerpania zapasu!).

"Książęcy gambit"
Nad Vere i Akielos zawisło widmo wojny. W obliczu nadchodzącego zagrożenia Laurent zostaje wysłany na granicę, aby ustabilizować napiętą sytuację. Młody książę postanawia zabrać ze sobą również Damena, który w wyprawie upatruje szansy na powrót do ojczyzny. Za sprawą decyzji regenta prócz paru zaufanych przybocznych towarzyszyć im będzie oddział złożony z osobników najgorszego sortu. Niezdyscyplinowana hałastra, pełna podżegaczy i awanturników, niechybnie zwiastuje druzgocącą klęskę. Czy uda się stworzyć z nich skuteczną drużynę, zanim przyjdzie im stawić czoła śmiertelnym intrygom i zasadzkom, jakie na następcę tronu przygotował regent?

Damen i Laurent będą musieli walczyć ramię w ramię, aby przeżyć i uratować swoje królestwa. Jednak im bardziej się do siebie zbliżą, tym cięższym brzemieniem staną się sekrety, które przed sobą skrywają. Jakie mają szanse, by uniknąć śmierci, skoro nikomu nie mogą ufać, a nic nie jest takie, jakim się wydaje?

Dodaj komentarz