Mroczny grabarz Riddle #6 i Voynich Hotel #1 już u nas!

Dodany przez: Urd - 2018-10-26 13:33:50 - 431 unikalnych wyświetleń;

Na koniec tygodnia mamy dla Was nowe tomiki! Wczoraj rozesłaliśmy prenumeraty mangi "Mroczny grabarz Riddle" #6, zaś dziś pakujemy prenumeraty naszej halloweenowej nowości "Voynich Hotel" #1! Pełną rozpiskę dystrybucji dla obydwu tytułów zamieszczamy poniżej.

"Voynich Hotel" #1
Witajcie w Voynich Hotel! Uroczym, choć niezbyt tłumnie odwiedzanym hotelu położonym na małej wyspie południowego Pacyfiku. Należący do byłego wrestlera, prowadzony jest przez dwie urocze pokojówki, z wyjątkowo lekkim podejściem do makabry, i kucharkę, której powinno się odebrać wszystkie noże z uwagi na jej skłonności samobójcze. To właśnie tutaj trafia Kuzuki Taizou, były członek mafii, który z całych sił próbuje uciec od swojej przeszłości. Szukając azylu znajdzie się w samym środku tajemniczych i niesamowitych wydarzeń, których będzie nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem...

"Mroczny grabarz Riddle" #6
Grabarze rzucają się w wir walki, stawiając czoła Arkanom. Jednak w pewnym momencie Riddle zostaje poważnie ranny. Wyczerpany Hayato usiłuje mu pomóc ryzykując życie, a wtedy budzi się w nim nie tylko wielka siła, ale niemal... inna osobowość? Konsekwencje tych wydarzeń mogą mieć katastrofalne skutki na kosmiczną skalę.

- czwartek - rozesłaliśmy prenumeraty "Mrocznego grabarza Riddle'a"
- piątek - rozsyłamy prenumeraty "Voynich Hotel"; "Mroczny grabarz Riddle trafi do sprzedaży w sklepach Yatta.pl
- poniedziałek - "Mroczny grabarz Riddle" trafi do empików i innych sklepów komiksowych;
- wtorek - "Voynich Hotel będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl;
- środa - "Voynich Hotel" trafi do empików i pozostałych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz