Przed Wami Fairy Tail #17 i Jak zostałam bóstem!? #14

Dodany przez: Urd - 2018-07-27 14:56:18 - 642 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyjechały do nas "Fairy Tail" #17 i "Jak zostałam bóstwem!?" #14. Przypominamy, że przygody Nanami i Tomoe przechodzą na 7-tygodniowy tryb wydawniczy. Bierzemy się za pakowanie prenumerat, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Jak zostałam bóstwem!?" #14
Wspomnienia Tomoe niespodziewanie powracają! Jednak w tym samym momencie na jego ciele pojawiają się tajemnicze ciemne ślady, które zaczynają powoli wysysać z lisiego demona życie. Kryzysowa sytuacja zmusza Mikage do powrotu i wyjawienia Nanami prawdy... Tomoe pozostało siedem dni życia.

"Fairy Tail" #17
Wendy została porwana przez Oración Seis! Mroczna gildia chce wykorzystać moc dziewczynki, by ożywić tego, kto może wskazać im położenie Nirvany - potężnej magii zniszczenia ukrytej gdzieś w rozległej Morzokniei. Natsu i jego kamraci spieszą, by odbić Wendy z rąk porywaczy. Tylko jej magia może uratować Erzę przed działaniem jadu!

Rozpiska wysyłek:
- piątek - pakujemy prenumeraty;
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- wtorek - tytuły trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz