Dodatki do prequelu i serii głównej Étranger

Dodany przez: Urd - 2018-04-27 12:52:44 - 1218 unikalnych wyświetleń;

Już na Pyrkonie (18 maja) premierę będą miały premierę dwie mangi Kanny Kii - jednotomowy prequel "Umibe no Étranger" i pierwszy tom serii głównej "Harukaze no Étranger". Do pierwszego z nich przygotowaliśmy specjalną pocztówkę, zaś do serii głównej mamy coś jeszcze bardziej wyjątkowego. Autorka mangi specjalnie narysowała i podpisała dla polskich czytelników kartę kolekcjonerską! Te urocze dodatki powędrują do prenumeratorów i osób kupujących tomiki w premierowy weekend na Pyrkonie, WTK i sklepach yatta.pl (szczegóły na dole newsa). Poniżej zamieszczamy opisy mang, zaś prenumeraty (także wliczającą komplet obydwu tytułów) można zamawiać klikając TUTAJ.

"Umibe no Étranger"
Shun o mały włos zawarłby związek małżeński. Do ceremonii jednak nie doszło, ponieważ chłopak przyznał się, że jest gejem i nie może poślubić wybranej dla niego dziewczyny. Niestety, jego rodzice nie byli w stanie tego zaakceptować, więc ostatecznie Shun zamieszkał z babcią w małej, nadmorskiej miejscowości, próbując stawiać swoje pierwsze kroki jako debiutujący pisarz. Pewnego dnia zwraca on uwagę na młodego chłopaka, który codziennie przychodzi nad morze i godzinami wpatruje się w horyzont. To Mio - nieśmiały licealista, który stracił rodziców. Na pięknej wyspie, dwoje zagubionych ludzi połączy wkrótce niezwykła znajomość.

"Harukaze no Étranger"
Mio to młody chłopak, który osierocony jako nastolatek, w końcu może rozpocząć niezależne życie u boku Shuna - młodego pisarza, którego poznał i pokochał przed laty. Wspólne mieszkanie w małej, nadmorskiej miejscowości wydaje się sielankowe, dopóki nie przychodzi wiadomość o chorobie ojca Shuna. Mio deklaruje się towarzyszyć partnerowi w podróży powrotnej do jego rodzinnego domu. Niestety sprawa nie jest prosta, ponieważ młody pisarz wiele lat wcześniej pokłócił się z rodzicami, którzy nie byli w stanie zaakceptować, że ich syn jest gejem. Czy czas cokolwiek zmienił?

Jak zdobyć pocztówkę i kartę kolekcjonerską:
- zamawiając prenumeratę na obydwa tytuły; dodatki są również osobno powiązane z seriami
- kupując tomiki w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu i Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomiki w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;
- w sklepie internetowym yatta.pl w dniach 18-20.05

Dodaj komentarz