HAGANAI #12, Fairy Tail #15 i Adventure Time #5 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-04-27 12:36:53 - 636 unikalnych wyświetleń;

Dziś dotarł do nas poprawiony nakład "Fairy Tail" #15 - na szczęście wszystko już wygląda pięknie. Do tego nowy "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #12 i piąty tom "Adventure Time" #5. Dziś pakujemy prenumeraty, zaś resztę wysyłek rozpisaliśmy poniżej.

"Fairy Tail" #15
Po rozgromieniu Zastępu Boga Piorunów naszym bohaterom został do pokonania już tylko jeden przeciwnik... Laxus! Natsu wyczuwa szansę, by zdobyć tytuł najpotężniejszego maga gildii, i wyzywa wnuka Makarova na pojedynek! Chcąc ratować mieszkańców Magnolii, Erza ryzykuje własnym życiem i próbuje zdezaktywować Pałac Boga Piorunów! Jak zakończy się bitwa, która może zadecydować o przyszłości Fairy Tail?!

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #12
Zdjęcia do filmu, który członkowie Klubu Sąsiadów postanowili pokazać na szkolnym festiwalu, idą zgodnie z planem. Ale sielanka nie trwa długo. Wszyscy dowiadują się, że ze scenariuszem Yozory jest dość poważny problem... Dodatkowo na jaw wychodzi, że Senę i Kodakę również łączy wspólna przeszłość. Dalszy ciąg burzliwych przygód młodych nieudaczników już na Was czeka!

"Adventure Time" #5
Królewna Balonowa pragnie dla swojego królestwa wszystkiego, co najlepsze... zazwyczaj. Po tym, jak jeden z jej eksperymentów nie wypalił, cała Kraina Ooo znalazła się w niebezpieczeństwie i tym razem Finn i Jake nie będą w stanie pomóc. KB będzie musiała stawić czoła tworowi, który powołała do życia, z pomocą Marceliny i... Cytryndora? Ale co to za problem uratować świat... prawda?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- środa - komiksy trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz