Goblin Slayer - zdobądź kartę kolekcjonerską narysowaną i podpisaną przez autora!

Dodany przez: Urd - 2018-04-20 16:42:11 - 1446 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj pokazaliśmy Wam dodatek, jaki przygotowaliśmy do pyrkonowej nowości "Zamek Ptasiej Klatki". Dziś przyszedł czas na kolejną odsłonę, tym razem z premiery z imprintu Osiem Macek "Goblin Slayer". Udało nam się namówić autora, aby specjalnie dla Was przygotował i podpisał tę właśnie kartę kolekcjonerską. Otrzymają ją prenumeratorzy i osoby, które zakupią mangę w premierowy weekend na Pyrkonie, WTK i sklepach yatta.pl (szczegóły na dole newsa). Poniżej zamieszczamy opis mangi, zaś prenumeratę można zamawiać klikając TUTAJ.

"Goblin Slayer" #1
Młodziutka kapłanka decyduje się dołączyć do magicznej gildii. Nie mogąc zdecydować jakie zadanie wybrać na pierwszą misję, dołącza do grupki nowicjuszy, której celem jest zlikwidowanie siedliska goblinów. Niespodziewanie drużyna wpada w zasadzkę potworów i członkowie drużyny, jeden po drugim padają ofiarą brutalnej napaści. Gdy jeden z goblinów ma skończyć również z młodą kapłanką, z ciemności wyłania się odziany w zbroję zabójca i ratuje jej życie. W świecie, w którym potwory naprawdę mogą wyjść z szafy, a strach ma nie tylko wielkie oczy, ale i ostre szpony, jedynym sposobem na przetrwanie jest walka.

Jak zdobyć kartę kolekcjonerską:
- zamawiając prenumeratę pierwszego tomu lub całej serii;
- kupując tomik w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu i Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomik w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;
- w sklepie internetowym yatta.pl w dniach 18-20.05

Dodaj komentarz