Przed Wami ostatni tom mangi twoje imię. #3

Dodany przez: Urd - 2018-04-20 14:47:47 - 1064 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentuje się ostatni tom mangi "twoje imię." #3. Aż szkoda nam się żegnać z tą piękną opowieścią, polecamy ją absolutnie wszystkim. Poniżej zaś załączamy rozpiskę wysyłek, dodatkowo w ten weekend mangę będzie można zakupić podczas warszawskiego Comic Conu na stoisku Yatta.pl. Niestety tomiki "Opowieści panny młodej" dotrą do nas dopiero w poniedziałek - drukarnia chce się najwyraźniej cztery razy upewnić, że tym razem na pewno wszystko jest z nakładem w porządku. Na pocieszenie pokażemy dziś specjalny dodatek do naszej pyrkonowej nowości - "Goblin Slayer".

"twoje imię." #3
Taki, wraz z Tesshim i Sayą, opracowuje plan ewakuacji Itomori. Wszystko, byle ocalić Mitsuhę! Niestety, żeby cała akcja mogła się udać będą musieli nie tylko złamać prawo, ale i przekonać burmistrza do współpracy. Oto poruszający finał opowieści o chłopaku i dziewczynie, których połączył cud.

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- sobota-niedziela - komiks będzie można zakupić na stoisku Yatta.pl podczas warszawskiego Comin Conu;
- poniedziałek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- wtorek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz