ERASED #5, Spice and Wolf #14 i Samuraj Jack #4 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-03-29 13:45:55 - 781 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nowiutkie tomiki "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5, "Spice & Wolf" #14 i ostatnia część komiksu "Samuraj Jack" #4. Przypominamy, że "Samuraj Jack" nie jest dostępny w empikach, zachęcamy do nabycia go w naszym sklepie. Poniżej zamieszczamy pełny plan dystrybucji.

"ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5
Dzięki pomocy Yashiro i Sachiko, Hinazuki trafiła pod opiekę babci. Wygląda na to, jego przyjaciółce nic nie grozi, więc Satoru może w końcu odetchnąć. Ale po rozmowie z Ken’yą uświadamia sobie, że to nie koniec serii porwań i zabójstw. Hinazuki, Hiromi, Yuki... „Znam przyszłość, więc zdołam ich ocalić!” Satoru był o tym przekonany, jednak teraz zaczyna go dręczyć pewna obawa... Bo przecież jeśli rozwiąże sprawę po¬rwań, nie wróci już do tego roku 2006, który zna... Mimo wszystko postanawia, że tą kwestią będzie się martwił później, i z nowymi siłami rusza na poszukiwanie sprawcy.

"Spice & Wolf" #14
Lawrance w końcu może spełnić marzenie o własnym sklepie. Z pełnym wsparciem Horo decyduje się nabyć wymarzony lokal w Lesku - mieście, które zdaje się być kupiecką utopią. Idealny budynek, doskonałe warunki - czy to nie brzmi aż za dobrze? Nagle kupiec doznaje olśnienia - domyśla się tajnych, rewolucyjnych planów kompanii Debau. Postanawia zmienić strategię, choć wiązać się to będzie z ogromnym poświęceniem, którego będzie musiał wymagać również od Horo.

"Samuraj Jack" #4
Legendarny samuraj, znany jako Jack, utknął w przerażającej przyszłości rządzonej przez demonicznego Aku. Chcąc odnaleźć sposób na powrót do swoich czasów, Jack postanawia włamać się do pilnie strzeżonej fortecy Władcy Czasu – przywódcy kultu i właściciela talizmanu mogącego odesłać samuraja z powrotem w przeszłość.

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- wtorek - mangi trafią do empików ("Samuraj Jack" nie będzie sprzedawany w tej sieci!), wszystkie tytuły będą dostępne w innych sklepach komiksowych;

Dodaj komentarz