Ajin #9 i Golden Time #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-03-21 13:08:32 - 691 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nowiutkie tomiki "Golden Time" #8 i "Ajin" #9. Przypominamy, że ten i ostatni tom "Golden Time" nie będą dostępne w empikach. Tymczasem podrzucamy opisy tomików i plan dystrybucji.

"Golden Time" #8
Banri Tada nie pamięta swojej przeszłości, a Koko Kaga jest perfekcyjną damą tylko we własnej wyobraźni. Po kłótni, która prawie doprowadziła do ich rozstania, Banri postanawia ponownie zmierzyć się z przeszłością. Wkrótce potem Rinda informuje go o spotkaniu absolwentów jego dawnego liceum. Na imprezie czekają jednak na Banriego osoby, które znają jego dawne, a nie obecne „ja”. Żeby żyć teraźniejszością i ruszyć naprzód, trzeba najpierw stawić czoła temu, co było!

"Ajin" #9
Kei Nagai usiłuje udaremnić zamach na życie prezesa Forge Security i pojmać Sato, który terroryzuje kraj. Jednak niespodziewane przybycie Bereta przekreśla te plany. Nikt nie przewidział, do czego Sato jest zdolny. Sytuacja pogarsza się z minuty na minutę. Mimo to Hirasawa i jego podwładni nie ustępują. Zamierzają konsekwentnie realizować plan i powstrzymać przeciwnika choćby za cenę życia. Kei Nagai będzie musiał dokonać bardzo trudnego wyboru.

Rozpiska wysyłek:
- środa - wysyłamy prenumeraty;
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Szczecinie;
- piątek - Ajin trafi do empików ("Golden Time" nie będzie sprzedawany w tej sieci!), obydwa tytuły będą dostępne w innych sklepach komiksowych;

Dodaj komentarz