Oblubienica czarnoksiężnika #6 i Monster Musume #10 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-01-25 10:19:59 - 1117 unikalnych wyświetleń;

Dziś do naszego biura zajechały dwie premiery - "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #10 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #6. Potworzyce jak zwykle wprowadzają element humorystyczno-katastroficzny, zaś Chise i Elias wciągną Was do świata magii i tajemniczości. Zajawki tomików i pełny plan wysyłek poniżej.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #10
W tomie dziesiątym głównymi bohaterkami zostaną członkinie Potwornego Regimentu. Bystroczka, Dionizja, Zombina i Doppel po kolei zaprezentują swoje wielkie... serce. Oj, będzie się działo! A całą zabawę zaczniemy od kolorowego bonusiku dokumentującego trudy porannego wstawania.

"Oblubienica czarnoksiężnika" #6
Zbliża się Boże Narodzenie. Alice i Chise udają się razem do Londynu, aby znaleźć idealne prezenty dla swoich mistrzów. Sprawa nie jest jednak prosta - w końcu jak w butiku wybrać upominek dla czarnoksiężnika? Jakby tego było mało, Chise nikogo nie uprzedziła o swojej małej wycieczce - co czeka dwie samotne dziewczęta w wielkim mieście?

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - pakujemy prenumeraty;
- piątek - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- poniedziałek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz