Bestia z ławki obok 9 i Golden Time 6 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-10-23 13:38:27 - 880 unikalnych wyświetleń;

Dziś do naszego biura dotarły dwie świeże i pachnące drukiem palety, załadowane po brzegi tomikami mang "Bestia z ławki obok" #9 i "Golden Time" #6. Kolorowo jest jednak tylko na okładkach - aż ciężko powiedzieć czy więcej dram nęka ludzi w liceum, czy na studiach. W każdym razie nie będzie Wam się dane nudzić przy lekturze. Poniżej zamieszczamy zapowiedzi tomików i plan wysyłek.

"Bestia z ławki obok" #9
Haru i Shizuku nareszcie oficjalnie zostają parą! Siostrze Yamakena nie przeszkadza to jednak w kontynuowaniu niewyszukanych zalotów względem Yoshidy. Dodatkowo relacja Sasy i Natsume zaczyna się burzliwie zmieniać. Chłopak nie zamierza bowiem pobłażliwie patrzeć na kolejne kiepskie wybory życiowe koleżanki. Do czego może doprowadzić skrajna szczerość? Odpowiedź już w dziewiątym tomie!

"Golden Time" #6
Banri wciąż nie może uporać się z przeszłością, która powraca w najmniej odpowiednich momentach. Za wszelką cenę stara się wymazać uczucia jakimi darzył Rindę przed wypadkiem, ponieważ zagrażają one jego relacjom z Kagą. Aby poprawić ukochanej humor, postanawia zabrać ją na romantyczny wypad nad morze.

Rozpiska wysyłek:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- środa - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz