Dziewczynka w Krainie Przeklętych 2 i highschool DxD 6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-09-26 14:37:37 - 1125 unikalnych wyświetleń;

Do trzech razy sztuka! Drugi tom "Dziewczynki w Krainie Przeklętych" #2 dotarł do nas w końcu w stanie idealnym. Prenumeraty ze specjalnymi pocztówkami już się pakują. Jak widać otrzymaliśmy również "Highschool DxD" #6, który również szykujemy do wysyłki - pełna rozpiska dystrybucji poniżej.

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #2
Mała Siva zostaje porzucona w Krainie Przeklętych, gdzie trafia pod opiekę potwornego, rogatego mistrza. Pewnego dnia do ich chatki zakrada się obce monstrum i dotyka dziewczynki - czy na małą również spadnie klątwa? Co jednak najdziwniejsze mroczny przybysz twierdzi, że może zaprowadzić Sivę do matki. Czy mistrz sprawdzi ten trop i, co najważniejsze, zdoła uchronić swoją podopieczną przed strasznym losem przeklętych?

"Highschool DxD" #6
Walka o święte miecze trwa! Do walki wkracza sam Kokabiel, dysponując mocą, o jakiej nie śniło się naszym bohaterom. Akademia Kuo przemienia się w pole walki, a diabelskie posiłki wysłane przez brata Rias mogą nie dotrzeć na czas. Czy nie ma już nadziei? A skąd! Issei udowodni, że póki trwają więzi przyjaźni, honor, odwaga, cycki i seks - nic go nie powstrzyma!

A oto plan wysyłek:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku i Krakowie;
- czwartek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz