Drugi tom Atomówek już do was leci!

Dodany przez: aszczesniak - 2017-08-02 10:43:29 - 794 unikalnych wyświetleń;

Dziś dotarł do nas drugi tom kultowego komiksu "Atomówki - The Powerpuff Girls". Prenumeraty już się pakują, natomiast dokładną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Atomówki - The Powerpuff Girls" #2
Są słodkie! Są zabawne! Oto Atomówki! Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii powracają w komiksowej odsłonie! Stęskniliście się za przygodami Bójki, Bajki i Brawurki? Zobaczcie jak rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville! Mnóstwo wspaniałego humoru i najsłodsze sceny walki, jakie można sobie wymarzyć. Atomówki po raz kolejny staną na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Oprócz trzech uroczych sióstr czekają na Was również pozostali bohaterowie, których tak dobrze znacie: lekko zakręcony Burmistrz, rozsądna Sara Bella, poczciwy doktor Atomus i nasz ulubiony narrator, który ekscytuje się fabułą i przeżywa z nami te niezwykłe przygody. Zło i występek znowu będzie musiało ustąpić, przed atomową siłą Atomówek!

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku;
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz