Nowe mangi już u nas - Log Horizon 2 i Alicja w Krainie Koniczyny 6

Dodany przez: aszczesniak - 2017-07-05 11:20:24 - 1272 unikalnych wyświetleń;

Świeże i pachnące tomiki "Log Horizon - West Wind Brigade" #2 i "Alicja w Krainie Koniczyny" #06 zameldowały się w naszym magazynie! Prenumeraty już się pakują, a dokładną rozpiskę dystrybucji znajdziecie poniżej.

" Log Horizon - West Wind Brigade" #2
Atmosfera w Akibie robi się coraz bardziej nieznośna. Początkujący gracze padają ofiarą dręczenia i wyzysku, zaś średniozaawansowani stanowią łakome kąski dla łowców itemów, którzy bandami napadają Poszukiwaczy Przygód poza murami miasta. Sojiro decyduje się położyć temu kres - wraz z towarzyszkami z West Wind Brigade postanawiają położyć kres PK poprzez... PK?

" Alicja w Krainie Koniczyny" #06
Alicja postanawia opuścić siedzibę mafii, która przez ostatnie tygodnie była jej domem. Czy jednak Blood pozwoli jej odejść bez walki? Jednak myśli naszej bohaterki zaprzątają zupełnie inne problemy. Żeby uporządkować swoje uczucia i udaje się ona do lasu, aby się zastanowić. Tam jednak napada na nią... niedźwiedź. Z opresji ratuje ją Ace, ale jak można podejrzewać, tylko po to, by wpakować ją w jeszcze większe kłopoty. Czy Borys zdąży przyjść jej na ratunek?

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie;
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz