Nowe tytuły w serii wydawniczej BL

Dodany przez: Urd - 2017-06-30 17:41:13 - 2784 unikalnych wyświetleń;

Nadeszło gorące lato, a wraz z nim aż cztery nowe tytuły do serii wydawniczej BL. Pierwszy z nich to niezwykle ciekawy kryminał, którego akcja rozgrywa się w amerykańskim więzieniu - "Deadlock". Kolejną pozycją jest leciutka, przeurocza komedia "Itadakimasu, Gochisou-sama". A do tego dwa tytuły Shoko Hidaki, którą możecie znać z mangi "Nim rozkwitną kwiaty" - a są to "Arashi no ato" i "Hatsukoi no Atosaki". Poniżej prezentujemy okładki i opisy mang.


"DEADLOCK"
Autor: Saki Aida, Yuu Takashina
Gatunek: obyczajowy, yaoi
Liczba tomów: 2+
Wydanie: format standardowy, obwoluta
Premiera: październik
Yuuto Lennix, policjant z wydziału narkotykowego zostaje oskarżony o zamordowanie swojego partnera. Mimo iż twierdzi, że jest niewinny, dowody świadczą przeciwko niemu. Zostaje skazany i trafia do Schelger - więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie brutalne pobicia i morderstwa są na porządku dziennym. Zwalczające się gangi, silny podział rasowy i fakt, że Yuuto musi ukrywać swój zawód sprawiają, że każdy dzień jest walką o przeżycie. Niespodziewanie pojawia się jednak szansa na odzyskanie wolności. FBI proponuje mu współpracę - ma odszukać groźnego przestępcę o pseudonimie Corvus, który z więzienia wydaje rozkazy swoim podwładnym. Czy Yuuto zdoła zakończyć śledztwo zanim padnie ofiarą współwięźniów?

"ITADAKIMASU, GOCHISOU-SAMA"
Autor: Tomo Kurahashi
Gatunek: romans, komedia, yaoi
Liczba tomów: 1
Wydanie: format standardowy, obwoluta
Premiera: grudzień
Hiroto ma 31 lat i uwielbia gotować. W dodatku jego dobre serce nie pozwala mu przejść obojętnie obok porzuconych, bezdomnych zwierzaków, które przygarnia ku rozpaczy swoich współlokatorów. W bożonarodzeniową noc natrafia jednak na zupełnie inne znalezisko - na chodniku znajduje śpiącego, młodego chłopaka. Okazuje się, że dopiero co został wyrzucony na bruk i nie ma się gdzie podziać. Hiroto postanawia zabrać go do domu i wynająć mu pokój...


"ARASHI NO ATO"
Autor: Shoko Hidaka
Gatunek: obyczajowy, yaoi
Liczba tomów: 1
Wydanie: format standardowy, obwoluta
Premiera:sierpień
Sasaki jest młodym mężczyzną, który wiele już w życiu osiągnął. Rozwijając swój talent i realizując marzenia udało mu się zostać szefem firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Choć na klientach potrafi zrobić pozytywne wrażenie, w rzeczywistości jest egocentryczny, zarozumiały i gderliwy, a poważne związki wydają mu się zupełną stratą czasu. Pewnego dnia na przyjęciu biznesowym poznaje Okadę - młodego, przystojnego mężczyznę, który od razu wpada mu w oko. Gdy jednak ten proponuje mu nocny clubbing w towarzystwie uroczych pań, Sasaki wie, że będzie musiał się obejść smakiem. A jednak ta noc stanie się początkiem wielkich zmian w życiu młodego projektanta..."HATSUKOI NO ATOSAKI"
Autor: Shoko Hidaka
Gatunek:obyczajowy, yaoi
Liczba tomów: 1
Wydanie: format standardowy, obwoluta
Premiera:luty 2018
Nishina nie może pochwalić się udanym życiem osobistym. Po tym jak odeszła od niego żona, wciąż nie może przestać myśleć, że stracił wszelkie szanse na założenie rodziny i spokojną przyszłość. Jednak pewnego dnia przypadkowo spotyka Miyamę - przyjaciela, którego nie widział od czasów liceum. Ten najwyraźniej go nie rozpoznał, ale do Nishiny powróciły dawno wyparte wspomnienia o rozmowie, jaką odbyli dziesięć lat wcześniej. Czy jest jeszcze czas, aby naprawić przeszłość?

Dodaj komentarz