Golden Time 5 i Highschool DxD 5 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-06-02 13:31:36 - 1241 unikalnych wyświetleń;

Miła wiadomość na dobry początek weekendu - kolejne dwie mangowe nowości już lecą w Waszą stronę. Tak oto prezentują się "Golden Time" #5 i "Highschool DxD" #5. Pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Golden Time" #5
Banri coraz bardziej gubi się w swoich uczuciach. Gdy w końcu udało mu się związać z Kagą, wspomnienia o Rindzie nie dają mu spokoju. Zupełnie jakby jego osobowość rozszczepiła się na dwóch Banrich - teraźniejszego oraz tego z przeszłości, którzy teraz na zmianę dochodzą do głosu. Który z nich ostatecznie wygra?

"Highschool DxD" #5
W domu Isseia zamieszkały Rias i Asia, co owocuje nietypowymi pobudkami, niekończącymi się kłótniami, rywalizacją o względy i szalejącą burzą hormonalną. Tymczasem do miasta przybywają dwie egzorcystki. Okazuje się, że ktoś wykradł trzy z siedmiu świętych mieczy powstałych z odłamków Excalibura. Co więcej, te tajemnicze zdarzenia wiążą się z krwawą przeszłością Kiby. Czyżby kolejna wojna wisiała w powietrzu?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty;
- poniedziałek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie;
- wtorek - tomiki będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych;

Dodaj komentarz