Zobacz przykładowe strony i obwolutę Mother`s Spirit

Dodany przez: Urd - 2017-04-20 14:41:54 - 1505 unikalnych wyświetleń;

Jako że z końcem tego tygodnia zamkniemy prenumeraty na nasze pyrkonowe premiery wydawnicze, w przeciągu najbliższych kilku dni zasypiemy Was newsami. Pokażemy wszystkie obwoluty i udostępnimy przykładowe strony nadchodzących nowości. Pierwszym z trzech tytułów, jakie przybliżymy Wam w dniu dzisiejszym będzie "Mother's Spirit" - urocza, jednotomowa komedia nie tylko dla fanów yaoi. Jak widać na obwolucie - nie zabraknie ani pięknych rysunków, ani rozbrajającego humoru. A na poparcie naszych słów udostępniamy początkowe strony mangi. Osobom, które chcą załapać się na dodatek, przypominamy również, że prenumeratę na ten tom będzie można zamawiać tylko do końca tygodnia.

MOTHER'S SPIRIT
Ryoichiro Tsutsuzuki to 27-letni pracownik dziekanatu Uniwersytetu Kojo. Pewnego dnia spotkał go niezwykły zaszczyt - został wybrany, aby przyjąć pod swój dach bardzo specyficznego studenta, który przybył do Japonii z plemienia Ruta, zamieszkującego odległy, odcięty od cywilizacji wyspiarski kraj. Postawiony przed faktem dokonanym Ryoichiro szybko przekonuje się, że Qaltaqa - bo tak na imię ma jego nowy współlokator - nie tylko nie rozumie po japońsku, ale nawet po angielsku. Nie brak mu jednak zapału i okazuje się bardzo ponętnym...yyy... znaczy się... pojętnym uczniem. Egzotyczny przybysz szybko robi furorę na uczelni, jednak sam Qaltaqa... "lubić najbardziej Ryoichiro" - co wyniknie z tej niezwykłej wymiany kulturowej? Oto ciepła, przezabawna historia, która uczy kochać ludzi całą duszą!

Limitowaną zakładkę otrzymają: - wszystkie osoby, które wykupią prenumeratę mangi na stronie Yatta.pl do 23 kwietnia;
- wszystkie osoby, które kupią tomik podczas konwentu Pyrkon (28-30 kwietnia - do wyczerpania zapasów);
- niewielka liczba zakładek w premierowy weekend trafi również do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie (do wyczerpania zapasów).

Dodaj komentarz