Sakamoto desu ga? w ofercie dla prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2017-04-18 14:51:31 - 1022 unikalnych wyświetleń;

Słyszeliście już o Sakamoto? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji pławić się w chwale i glorii tego cud-chłopaka, szybko powinniście nadrobić tę stratę. Ta zwariowana, 4-tomowa komedia w polskiej edycji będzie nosić tytuł "Ja, Sakamoto". Przygotowaliśmy również limitowaną zakładkę, która pozwoli Wam spojrzeć na świat... oczami Sakamoto. Przypominamy również, że prenumeratę na ten komiks będzie można zamawiać do 23 kwietnia włącznie.

"JA, SAKAMOTO"
Czy to ptak? To samolot? Nie, to Sakamoto! Nie słyszeliście o nim? Elegancki! Skromny! Z klasą! To znakomity uczeń, który z każdej opresji wyjdzie z obronną ręką. Ręką, którą przy okazji zamaszyście odrzuci kosmyki swoich idealnych włosów z nieskazitelnego czoła. To suma wszystkich bohaterów, kumulacja w loterii wspaniałości i Boże Narodzenie w kalendarzu urody! Dziewczyny piszczą na jego widok, faceci go nienawidzą i są gotowi zrobić wszystko, aby się na nim odegrać. Oto nieustraszony przystojniak w okularach, który wdycha powietrze i wydycha zarąbistość. Przed Wami najzabawniejsza, najdoskonalsza, a zarazem najbardziej przerysowana parodia mang o życiu japońskich licealistów jaką świat widział!

Limitowaną zakładkę otrzymają: - wszystkie osoby, które wykupią prenumeratę mangi na stronie Yatta.pl do 23 kwietnia;
- wszystkie osoby, które kupią tomik podczas konwentu Pyrkon (28-30 kwietnia - do wyczerpania zapasów);
- niewielka liczba zakładek w premierowy weekend trafi również do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie (do wyczerpania zapasów).

Dodaj komentarz