Książę Piekieł 10 i Miłość wśród kwiatów wiśni 2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-03-06 15:05:43 - 1786 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarły do nas tomiki "Księcia Piekieł" #10 i "Miłości wśród kwiatów wiśni" #2. To już koniec naszej dwutomowej historii o uczennicach żeńskiej szkoły i ich miłostkach. Mamy nadzieję, że zakończenie głównego wątku Was nie rozczaruje. Prenumeraty spakowane, a dokładną rozpiskę wysyłek zamieszczamy na samym dole.

"Książę Piekieł" #10
W tym tomie bliżej przyjrzymy się historii Dantaliona i jego wiernego kamerdynera. Jak się okazuje, nie zawsze byli tak blisko. Tymczasem Baphomet i William zostają uprowadzeni do obcego wymiaru przez członkinię diabelskiego rodu. Pragnie ona wykorzystać osłabienie demona i tym samym nadwyrężyć siły Dantaliona. Na pomoc Temu, Który Wybiera ruszają nie tylko demony - do Piekła, wbrew wszelkim zakazom, decyduje się pofatygować jeden bardzo potężny anioł.

"Miłość wśród kwiatów wiśni" #2
Nana i Hitomi w końcu są razem! Ale teraz największym problemem będzie utrzymanie ich związku w tajemnicy. W końcu dziewczyny nie uczą się już w jednej szkole a ciągła obecność Nany podczas treningów przyjaciółki zaczęła rodzić pytania i stała się tematem rozmów również na szkolnym forum internetowym. Czy dziewczyny poradzą sobie z przeciwnościami?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku;
- środa - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz