Sherlock 3 ze specjalnym dodatkiem i Golden Time 4 już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-12-14 16:58:05 - 1510 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj wysłaliśmy do Was dwie prenumeraty: "Sherlock" #3 i "Golden Time" #4 ze specjalnymi dodatkami. Jeśli jednak nie wykupiliście prenumeraty 3 tomu mangi o detektywie - jeszcze nic straconego! Tylko jutro, kupując ją w dowolnym sklepie stacjonarnym Yatta.pl, otrzymacie w prezencie kartę kolekcjonerską od autora mangi. Nie przegapcie okazji!

"Sherlock" #3
Sherlocka dręczy nuda. Jakby w odpowiedzi na jego narzekanie, niespodziewanie otrzymuje on pewną informację od tajemniczego człowieka. Ślad naprowadza detektywa na trop zbrodni. Jeśli nie rozwiąże jej w przeciągu paru godzin, zginie zakładnik, przetrzymywany przez zagadkowego informatora. A takich spraw zapowiedział on aż pięć. Rozpoczyna się wielka gra!

"Golden Time" #4
Banri i Koko idą na imprezę zorganizowaną przez Okę. Na miejscu spotykają również Yanę, co doprowadza do kolejnej kłótni pomiędzy dziewczyną i jej byłym chłopakiem. Pijana i wściekła Kaga ponownie udowadnia, że wciąż zależy jej na Yanie. Zraniony tym faktem Banri stwierdza, że ma już dosyć. Wyznaje dziewczynie, że nie mogą się już przyjaźnić.

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty,
- czwartek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku (w tym dniu do tomiku "Sherlocka" dodawana będzie karta kolekcjonerska),
- piątek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych,

Dodaj komentarz