REKRUTACJA KREATYWNAANKIETAPoniższa ankieta ma charakter listu motywacyjnego, w którym możesz zaprezentować nam swoje atuty związane z szeroko pojętą aktywnością z zakresu PR, reklamy i nowych mediów. Ankieta ma bardzo szeroki zakres, ale niekoniecznie szukamy osoby, która specjalizuje się we wszystkich wymienionych tu dziedzinach. Poniższy arkusz pomoże nam w stworzeniu stanowisk pracy, które będą najbardziej odpowiadały umiejętnościom poszczególnych kandydatów. Po wypełnienieniu ankiety kliknij guzik "Wyślij" i zapisz wygenerowany plik. Pamiętaj, by przesłać go nam razem ze swoim CV!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Kilka słów o sobie:

ZAINTERESOWANIA


Zaznacz, czym się interesujesz. Jeślim w którymś miejscu zaznaczasz odpowiedź „Tak”, w polu po prawej stronie napisz coś więcej o swoim zainteresowaniu – pozwoli nam to sprecyzować Twoją styczność z daną kategorią.
TakUmiarkowanieNie
Manga
Anime
Komiks zachodni
Książki
Książki dla dzieci
Modele / Gunpla
Bullet Journal
Craft / DIY
Filmy / Seriale
Kolekcjonowanie figurek
K-music
J-music
Fantastyka
Post apo
Cosplay
Fotografia
Gry komputerowe
Planszówki
Tworzenie filmików YT
Gotowanie
Lifestyle
Kaligrafia
Rysowanie
Grafika komputerowa
Poradniki
Inne (napisz jakie)
Czy posiadasz własny blog? Jeśli tak, zachęcamy do zostawienia linku.
Czy prowadzisz konto na instagramie? A może masz oko do fotografowania? Jeśli tak, zachęcamy do zostawienia linku do Twojego konta lub wykoniania przykładowej fotografii o charakterze ekspozycyjnym lub artystycznym (produkt dowolny), wgranie jej na wetransfer.com i zostawienie nam linku do pobrania pliku. Uwaga: zdjęcie nie powinno mieć zbyt dużego rozmiaru (max 800 KB)!
Czy piszesz teksty hobbystycznie, na stronę lub blog? Jeśli tak, zachęcamy do zostawienia linku do strony lub dołączenia próbki tekstu.
Jako że umiejętność tworzenia krótkich tekstów jest niezbędna w pracy w mediach społecznościowych, prosimy o sporządzenie krótkiego newsa na podstawie tekstu jednego z poniższych linków do wyboru (nie chodzi o streszczenie źródłowego tekstu, ale stworzenie ciekawego, opatrzonego chwytliwym tytułem newsa, który by na nim bazował – tekst może (ale nie musi) zawierać informacje spoza tekstu źródłowego, byle były na temat!). Wiek odbiorców docelowych to 14-18 lat, zatem lekkie pióro i poczucie humoru mile widziane! :)

Teksty źródłowe do wyboru:
  1. https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-09-23/beastars-manga-ends-in-3-chapters-anime-casts-yuuki-kaji/.164311
  2. https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2020-09-23/log-horizon-anime-3rd-season-premieres-on-january-13/.164359
  3. https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-09-18/deadline-lee-isaac-chung-to-direct-hollywood-remake-of-makoto-shinkai-your-name/.164223
  4. https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-09-16/live-action-way-of-the-househusband-show-introduces-original-daughter-character/.164072
Dlaczego chcesz dla nas pracować i jakimi rzeczami najchętniej chciałabyś/chciałbyś się zajmować?
To już koniec naszej ankiety!

Kliknij guzik "Wyślij" i zapisz wygenerowany plik. Pamiętaj, by przesłać go nam razem ze swoim CV!