Przyjazd autorki odwołany!

W związku z odwołaniem Pyrkonu 2020 oraz ogrniczeniami związanymi
z pandemią COVID-19 Studio JG zmuszone jest odwołać wizytę autorki
w Polsce.

SPOTKAJ SIĘ Z AUTORKĄ
„OBLUBIENICY CZARNOKSIĘŻNIKA”!

Wraz z organizatorami Festiwalu Fantastyki Pyrkon mamy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie z Kore Yamazaki, autorką mangi „Oblubienica czarnoksiężnika”!

Artystka już w maju odwiedzi Polskę i będzie naszym gościem na tegorocznej edycji konwentu. Będziecie mogli nie tylko zdobyć autograf autorki, ale również wziąć udział w spotkaniu panelowym, na którym Pani Yamazaki opowie o swojej pracy, a także odpowie na pytania czytelników! Regulamin rozdawania autografów, inicjatywy powiązane z wydarzeniem i szczegóły wizyty zostaną zamieszczone już wkrótce.

Kore Yamazaki

Urodzona na Hokkaido autorka popularnych mang. Jej flagowy tytuł „Oblubienica czarnoksiężnika” zaczął ukazywać się w magazynie „Monthly Comic Blade” (wyd. Mag Garden) w 2013 roku. Artystka pracuje nad dalszymi rozdziałami serii, którą można przeczytać na łamach „Monthly Comic Garden” oraz na platformie Manga-doa.

Od czasu premiery manga stała się hitem, który podbił serca fanów na całym świecie. Historia została zekranizowana w postaci anime, powstało także wiele różnych projektów osadzonych w uniwersum „Oblubienicy”.

W Polsce manga ukazuje się od 2015 roku nakładem wydawnictwa Studio JG.

REGULAMIN AUTOGRAFÓW:

1. Autograf można otrzymać tylko na produktach Studia JG autorstwa Kore Yamazaki.
2. Jedna osoba może na raz otrzymać autograf tylko na jednym produkcie. Aby podpisać kolejny, należy ponownie ustawić się w kolejce.
3. Dyżur autografowy ma określony czas trwania i nie będzie przedłużany.
4. Autorka nie jest zobowiązana udzielić autografów wszystkim oczekującym w kolejce.
5. Dyżur autografowy może być przerwany na życzenie Autorki w dowolnym momencie.
6. Obowiązuje zakaz „zajmowania” sobie miejsca kolejce.
7. Do autografów obowiązuje zwykła kolejka (bez numerków). Szczegółowe informacje można uzyskać na stoisku Studia JG. Instrukcji będą udzielać również osoby obsługujące kolejkę.
8. Osoby zachowujące się w sposób niestosowny, nieprzestrzegający ogólnie przyjętych norm społecznych zostaną usunięte ze stoiska.
9. Kwestie sporne rozstrzyga obsługa stoiska.
10. Regulamin autografów może ulec zmianie.