Wampiry są wśród nas - drugi tom Servampa już na Was czyha!

Dodany przez: Urd - 2015-08-26 15:06:58 - 3282 unikalnych wyświetleń;

Kurier właśnie przywiózł do nas dwie trumny z Servampami, więc już zasłoniliśmy okna i pakujemy je do prenumerat. Nie martwcie się, nocnymi transportami wyślemy je również do sklepów. Jeśli zaś już jesteście ciekawi jak potoczy się historia wampirów, przypominamy o pierwszych stronach, które udostępniliśmy na naszej stronie. Uwaga na szyje!

"Servamp" #2
Mahiru oswaja się z faktem bycia panem servampa. Jako że jego umiejętności w dobywaniu i władaniu bronią pozostawiają wiele do życzenia, Misono zgodził się pomóc mu w treningu. Mahiru nie zdaje sobie sprawy, że jego najlepszy przyjaciel współpracuje z jego największym wrogiem. Czy Sakuya naprawdę jest tak bezwzględny, na jakiego wygląda? Sprawa jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. A Kuro? Cóż, jemu jak zwykle nic się nie chce...
A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomik będzie dostępny w slepach stacjonarnych Yatta.pl w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku,
- piątek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Zobacz przykładowe strony drugiego tomu mangi Servamp

Dodany przez: Urd - 2015-08-19 12:13:10 - 3638 unikalnych wyświetleń;

Już w poniedziałek premiera drugiego tomu mangi "Servamp"! Już teraz możemy zaprezentować Wam okładkę wydania - na pierwszym planie znudzony wszystkim król dzikiego śmiechu, Tsubaki. Przygotowaliśmy dla Was również przykładowe strony z nowego tomu. Zapraszamy do lektury!

"Servamp" #2
Mahiru powoli oswaja się z faktem bycia panem servampa. Jako że jego umiejętności w dobywaniu i władaniu bronią wciąż pozostawiają wiele do życzenia, Misono zgodził się pomóc mu w treningu. Mahiru nie zdaje sobie jednak sprawy, że jego najlepszy przyjaciel współpracuje z jego największym wrogiem. Czy Sakuya naprawdę jest tak bezwzględny, na jakiego wygląda? Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. A Kuro? Cóż, jemu jak zwykle nic się nie chce...

Dziewiąty tom Emmy już w sprzedaży

Dodany przez: JoannaM - 2015-08-14 13:32:02 - 2901 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie piątek! Gorący weekend najlepiej zacząć z ciekawą mangą, prawda? Dziś mamy dla Was przedostatni, dziewiąty tom "Emmy". Tomiki już lecą do prenumeratorów, dla których mamy dodatkowo wspaniałą wiadomość. Na ostatni tom przygód pięknej pokojówki nie będą musieli długo czekać. Dziesiąta odsłona "Emmy" trafi do Waszych skrzynek tydzień przed oficjalną premierą!

"Emma" #9
Ponownie wkraczamy w życie bohaterów, którzy do tej pory pojawiali się jedynie w tle historii wielkiego romansu Emmy i Williama. Życie nie kończy się jednak na jednej historii. Prezentowany tutaj tom przeniesie Was w czasie i przestrzeni, do dzieciństwa Williama i Hakima, odkryjemy początki miłości państwa Mölders, powróci świat pokojówek, tuż obok kulisów wielkiej sztuki. Kaoru Mori ponownie zachwyci Was nie tylko swoją zdolnością obserwacji, ale też swoim niesłychanym kunsztem rysowniczym.

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty,
- poniedziałek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- wtorek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Trzy gorące nowości już u nas

Dodany przez: Urd - 2015-08-07 13:46:06 - 4124 unikalnych wyświetleń;

Środek wakacji, początek weekendu - czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście, że tak. Do naszego biura dotarły aż trzy nowości: "Girl Friends" #5, "Monster Musume" #1 i magazyn "SMASH!" #3. Wszystkie trzy tytuły uświetnią jutrzejsze otwarcie sklepu stacjonarnego Yatta.pl w Gdańsku i dostępne będą podczas trwania konwentu Niucon w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. Zapraszamy do lektury!

"Monster Musume" #1
Nasz bohater niespodziewanie zaczyna gościć w swoim domu urocze dziewczęta z rodziny Legendariae. Chociaż jest kompletnie niedoświadczonym w kontaktach z kobietami prawiczkiem, ma u nich ogromne powodzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że pod żadnym pozorem nie wolno mu znaleźć się w dwuznacznej (a co dopiero jednoznacznej!) sytuacji z żadną z dziewcząt. Oto pierwszy tomik tego niezwykłego komiksu o stosunkach międzygatunkowych!

"Girl Friends" #5
Dziewczyny nareszcie są razem! Po serii nieporozumień i trudnych wyborów, w końcu udało im się wypracować podstawy związku. Teraz przyszła pora, aby odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Jakie szanse ma ich miłość, żeby przetrwać? Jak zaplanować przyszłość? No i oczywiście, jak zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. W końcu na tym polu ani Akko, ani Mariko nie mają jeszcze żadnych doświadczeń...

"SMASH!" #3
Przed Wami kolejny, trzeci numer magazynu SMASH! Powraca on zupełnie nowej, odmienionej formie. Ma on bowiem aż 68 stron! A jakby to nie była wystarczająco duża niespodzianka od tego numeru w magazynie będziecie mogli znaleźć dwa wielkie plakaty. Zadowoleni? Zajrzyjmy zatem do środka.
Jak sugeruje okładka przygotowaliśmy dla Was recenzję świetnego komiksu "Ekspedycja". Ale poczytać będziecie mogli zarówno o starszych, jak i nowszych tytułach. Wśród nich znajdzie się tekst o "Dylanie Dogu", czy choćby "Dead Boy Detectives". O tym jak ciekawie można zaadaptować komiks na słuchowisko przeczytacie w wywiadzie z członkami studiu dźwiękowemu Sound Tropez. Ucieszą się również fani zombie - w tym wydaniu poświęciliśmy im całkiem sporo miejsca. Oprócz recenzji serialu popularnego "iZombie" będziecie mogli spojrzeć na żywych umarlaków w szerszej perspektywie, co umożliwi Wam przekrojowy tekst opisujący ewolucję zombie w kulturze i popkulturze. Oczywiście nie zabraknie też samych komiksów - w tym wydaniu będzie ich aż trzy. A to tylko część niespodzianek jakie czekać będą na Was w środku. Nie przegapcie nowego magazynu!
W numerze znajdziecie dwa duże plakaty z komiksów „Ekspedycja” i „Avengers”.


A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty,
- sobota - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- poniedziałek - wydania będą dostępne w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Zobacz spis treści magazynu SMASH!

Dodany przez: Urd - 2015-08-06 15:16:48 - 3394 unikalnych wyświetleń;

Już w ten weekend nowy numer magazynu SMASH! Będzie miał nie tylko powiększoną liczbę stron, ale też dwa wielgachne plakaty z komiksów „Ekspedycja” i „Avengers”! Dziś dodatkowo prezentujemy szczegółowy spis treści. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie w środku coś dla siebie.

Stałe działy:
5 Newsy
10 Shopping

Komiksy:
4 Zrozumieć pasek komiksowy – Maciej Łazowski
33 Zabić króla – Piotr Rosner, Bartosz Sztybor, Łukasz Poller
53 „Gagarin” – Marcin Podolec, Michał Rzecznik
60 „Medyk” – Antoni Serkowski

Artykuły i recenzje:
12 Przegląd najciekawszych komiksowych nowości
16 Wywiad – Grzegorz Brudnik i Michał Szolc
20 Czy wierzysz u UFO?– Ekspedycja
22 Kalejdoskop dziwnych przygód – Słodkie opowiastki
26 Mózgi na słodko – iZombie
30 Detektyw mroku powraca! – Dylan Dog
40 Hellboy nie żyje, niech żyje Hellboy – Hellboy w piekle: Zstąpienie
43 Top 10 – Tytus, Romek i A'Tomek
48 Detektywi z zaświatów – Dead Boy Detectives
50 Graficzna Ekstaza – Abara
56 (R)ewolucja zombie
59 Kości zostały rzucone – Story Cubes

Sklep stacjonarny w Gdańsku

Dodany przez: Yanek - 2015-08-06 14:37:37 - 32190 unikalnych wyświetleń;

W sobotę 8 sierpnia o godzinie 10:00, otwieramy nowy sklep Yatta.pl w Gdańsku! Gdańska Yatta mieści się na ul. Garcnarskiej 4/6 (niecałe 300 metrów od Dworca Głównego). Przygotowaliśmy dla Was całą moc atrakcji oraz liczne dodatkowe promocje!

Jeśli nie uda się wam do nas trafić w dniu otwarcia - nasz sklep jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Polubcie też profil naszego sklepu Yatta.pl : sklep Gdańsk - znajdziecie na nim informacje o najnowszych premierach oraz dodatkowych promocjach jakie będą miały miejsce w przyszłości.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... Następny › Ostatni »