To już dziesiąty tom mangi Spice & Wolf

Dodany przez: Urd - 2015-04-13 12:31:58 - 4395 unikalnych wyświetleń;

Nowy tomik mangi "Spice & Wolf #10" dotarł już do naszego biura. Tak się ciekawie składa, że to pierwsza dziesiątka w historii naszego wydawnictwa. Przygody zmyślnej wilczycy Horo nigdy nam się chyba nie znudzą. A co ciekawego czaka na Was w nowym tomie?

"Spice & Wolf #10"
Sytuacja naszych bohaterów jest nie do pozazdroszczenia. Lawrence znalazł się między młotem a kowadłem. Opowiadając się po którejkolwiek ze stron sporu narazi się na poważne restrykcje pozostałych. Dodatkowo wychodzi na to, że reprezentanci zarówno północnej, jak i południowej części miasta postanowili uczynić z kupca swojego kozła ofiarnego. Czy najlepszym wyjściem jest więc ucieczka? Czy zmyślna wilczyca Horo zdoła wymyślić sposób, aby jej towarzysz wyszedł z tej afery z podniesioną głową? I czy uda im się w końcu zdobyć księgę, dla której zadali sobie tyle trudu?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- środa - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Kwietniowe nowości i niespodzianki na Pyrkon

Dodany przez: Urd - 2015-04-08 14:30:26 - 4730 unikalnych wyświetleń;

Jako że mamy kwiecień, postanowiliśmy go poprzeplatać czymś więcej niż odrobiną zimy i lata. Przygotowaliśmy dla Was listę nowości, jakie w tym miesiącu trafią do sprzedaży. A jest czego wypatrywać - tylko dwa tygodnie zostały bowiem do Pyrkonu, na który szykujemy deszcz tytułów i wiele wspaniałych niespodzianek! Jedną z nich jest chociażby strój Amiry - zdjęcie powstającego kostiumu zamieściliśmy w newsie poniżej. Od jutra będziemy regularnie ujawniać atrakcje, jakie dla Was szykujemy, śledźcie więc nasz profil! Ale nie przedłużając, przejdźmy do kwietniowych nowości!

"Spice and Wolf" #10
Sytuacja naszych bohaterów jest nie do pozazdroszczenia. Lawrence znalazł się między młotem a kowadłem. Opowiadając się po którejkolwiek ze stron sporu narazi się na poważne restrykcje pozostałych. Dodatkowo wychodzi na to, że reprezentanci zarówno północnej, jak i południowej części miasta postanowili uczynić z kupca swojego kozła ofiarnego. Czy najlepszym wyjściem jest więc ucieczka? Czy zmyślna wilczyca Horo zdoła wymyślić sposób, aby jej towarzysz wyszedł z tej afery z podniesioną głową? I czy uda im się w końcu zdobyć księgę, dla której zadali sobie tyle trudu?

"Emma" #8
Zakończył się główny wątek „Emmy”, ale to jeszcze nie koniec – teraz przyszła pora, aby przyjrzeć się losom postaci pobocznych. Będziemy mieli więc okazję cofnąć się w czasie i zobaczyć historię guwernantki, która wychowywała Emmę, zobaczymy także jak porzucona przez Williama córka wicehrabiego radzi sobie po rozstaniu. Przeniesiemy się do rodzinnego domu pokojówki Tashy, a na koniec autorka pokaże nam, że coś tak prozaicznego jak gazeta, może łączyć ludzi wszelkich stanów. Kaoru Mori odkrywa przed nami wszystko co najlepsze w jej warsztacie rysunkowym i ponownie zadziwia zdolnością wnikliwego patrzenia na ludzkie życie.

To już ostatnie dni, aby zamawiać prenumeratę tego tomiku!

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #3
W Klubie Sąsiadów pojawia się nowy pomysł na zdobycie przyjaciół! W końcu poczucie humoru przydaje się w niemalże każdej sytuacji. Problem w tym, że rzucanie ciętych dowcipów i bycie zabawnym samo w sobie nie jest wcale takie proste. A jeśli próbujemy to robić na siłę, lub jeśli uczymy się tego z książki, efekty mogą być… cóż, nie do końca takie jak powinny. Ale to nie koniec rewolucji! Do klubu dołączają dwie nowe osoby – obydwie wprost idealnie wpasowują się w profil nieudacznika. Oj, będzie się działo!

Wciąż możecie zamawiać prenumeratę tego tomu!

No.6
Akcja nareszcie odrobinę zwalnia, dzięki czemu będziemy mogli dokładniej przyjrzeć się sylwetkom naszych bohaterów. Psiara oferuje Shionowi pracę, a Szczur coraz bardziej martwi się o przyszłość jego dalszych relacji z białowłosym chłopakiem. Co się stanie, gdy nadejdzie chwila próby i trzeba będzie wystąpić przeciwko No.6?
Tymczasem Safu dowiedziawszy się o losie Shiona postanawia ruszyć mu z pomocą. Jednak jej postępowanie nie może nie może ujść uwadze czułemu aparatowi bezpieczeństwa utopijnego miasta.


No.6 #3 EDYCJA SPECJALNA Przypominamy, że 3. tom mangi "No.6" będzie przez nas wydany również w edycji specjalnej.
Co to oznacza? Tomik w edycji limitowanej będzie posiadał specjalną, inną wersję obwoluty (zamiast obwoluty, którą będą miały zwykłe tomiki) oraz 24-stronicowy booklet zawierający dodatkowy rozdział mangi!

JAK ZDOBYĆ TOMIK W EDYCJI SPECJALNEJ?
- Kupując prenumeratę trzeciego tomu na Yatta.pl
- Nabywając tomik na konwencie Pyrkon w Poznaniu
- W sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie

Ilość tomików w edycji limitowanej jest jednak ŚCIŚLE OGRANICZONA - nie będzie dostępna w innych punktach sprzedaży, ani nie zostanie nigdy dodrukowywana. Edycja specjalna (wraz z dodatkami) będzie sprzedawana w cenie zwykłego tomiku.

"Servamp" #1
Bohaterem tej historii jest piętnastoletni Shirota Mahiru, który najbardziej na świecie ceni sobie spokojne, wolne od niespodzianek i komplikacji życie. Pewnego dnia zabiera z ulicy małego czarnego kota, przynosi go do domu i nadaje imię Kuro. Ku jego wielkiemu zdziwieniu nowy zwierzak okazuje się być… wampirem. W dodatku takim, który w swojej ludzkiej postaci nijak nie przypomina groźnego krwiopijcy. Nic mu się nie chce, nie przepada za przemocą, a sama myśl, że miałby podjąć się jakiegoś działania wywołuje w nim niemal samobójcze odruchy. Ale za to nie odmówiłby kubeczka herbaty. Jak się okazuje jest on jednym z legendarnych wampirzych sług, którzy związują się kontraktem ze swoim ludzkim mistrzem. I chociaż sam Shirota nie ma ochoty utrudniać sobie życia tego typu układem, a oferowanie swoich usług dla leniwego wampira stanowi przejmującą męczarnię, nasi bohaterowie szybko zostaną wplątani w odwieczny konflikt, w którym aby przeżyć trzeba stanąć do walki.

Wciąż można również zamawiać prenumeratę na wszystkie tomiki.

"K-ON!" #1
Jak wiadomo istotnym elementem japońskiej edukacji jest bycie członkiem szkolnego klubu. Zwykle funkcjonuje ich tak wiele, że każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Co natomiast, jeśli nie mamy bliżej określonych zainteresowań, a natura poskąpiła nam talentów? W takiej właśnie sytuacji znalazła się Yui Hirasawa. Ostatecznie jej uwagę przykuł pewien mały podupadający klub muzyczny. W zasadzie trudno powiedzieć czemu, zważywszy na to, że dziewczyna na żadnym instrumencie grać nie potrafi. Gdy jednak ten mały mankament wychodzi na jaw, pozostałe członkinie, mocno zdesperowane faktem, że bez Yui liczba osób w klubie nie będzie wystarczająca, decydują się nauczyć ją grania na gitarze. Czy na ogniu czystego zapału da się przyrządzić zespół, od muzyki którego widowni nie uschnął uszy?

Wciąż można również zamawiać prenumeratę tej serii.

"Adventure Time" #2
Przez Wami kolejna część szalonych przygód Finna i Jake’a! Tym razem będziemy… cofać się w czasie! Najnowszy wynalazek Królewny Balonowej mocno zamiesza, zakręci i wywróci do góry nogami cały świat. Nieodpowiedzialne igranie z czasem i bezmyślne pomysły Jake’a na dobrą zabawę, a także niewinny z pozoru wynalazek BMO doprowadzą do stworzenia iście przerażającej przyszłości, w której rządy przejmą mnożące się, diaboliczne roboty! Czy da się to jeszcze jakoś odkręcić? Czy pętla czasu zaciśnie się na szyi Krainy Ooo? Czy Bęś Gęś sprzeda naszym bohaterom miecz po promocyjnej cenie? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w drugim tomie komiksu „Adventure Time”!

"Adventure Time - Sugary Shorts #1
„Słodkie opowiastki” #1 to wszystko, co najlepsze w serii „Adventure Time”. Szereg krótkich historyjek z Krainy Ooo pozwala nam przyjrzeć się dokładniej bohaterom tego barwnego uniwersum. W pierwszym tomie „Słodkich opowiastek” razem ze Słoniczką rozwiążemy zagadkę tajemniczego cydru, poimprezujemy z Imprezowym Irkiem, posprzątamy przerażający dom Marceliny, ruszymy na przejażdżkę z Sir Slicerem, będziemy świadkami miłosnych podbojów Lodowego Króla, przeżyjemy grudkowe dramaty Królewny Grudkowego Kosmosu i wiele, wiele, wiele innych przygód. Bo w końcu na co mamy porę?

"Kamisama Hajimemashita" #1
Nanami Momozono nie ma w życiu lekko, zwłaszcza będąc na utrzymaniu ojca-hazardzisty, który usiłuje spłacić rosnące długi kolejnymi zakładami. W zasadzie ucieczkę nastolatki z domu moglibyśmy uznać za szablonowy przejaw młodzieńczego buntu. Jednak w tej historii to pan tata daje nogę, zostawiając córkę na pastwę dłużników. W jednej chwili dziewczyna trafia na ulicę cały swój dobytek niosąc w małej torbie. Krótko mówiąc od dziewczynki z zapałkami jest biedniejsza o zapałki. Mimo iż ma dość własnych problemów ratuje nieznajomego mężczyznę przed psem. Ten w podzięce postanawia jej pomóc – oferuje, aby zaopiekowała się jego domem. Na koniec całuje skonsternowane dziewczę w czoło. Nanami z braku innych opcji udaje się pod wskazany adres, aby odkryć, że ów „dom” to w rzeczywistości… podupadająca świątynia. Jak się bowiem okazuje nieznajomy nie dość, że sam z niej uciekł, to na dodatek naznaczył dziewczynę jako bóstwo, aby mogła zamiast niego opiekować się świątynią i jej mieszkańcami. Problem w tym, że pewien rezydujący tam przystojny demon, wcale nie ma zamiaru służyć człowiekowi, a już zwłaszcza jakiejś zwykłej uczennicy.

Wciąż można również zamawiać prenumeratę na kolejne 10 lub 20 tomów.

Mamy również niespodziankę dla fanów "5 cm na sekundę". Choć oficjalna premiera mangi będzie miała miejsce w maju i wtedy trafi ona do sklepów, przedpremierowo będzie można zakupić drugi tom na Pyrkonie! Przed majową premierą roześlemy również tomik prenumeratorom, zachęcamy zatem do wykupienia prenumeraty.

"5 cm na sekundę" #2
Po przeprowadzce Takaki próbuje ułożyć sobie życie z dala od Akari. Mimo iż stara się stłumić swoje emocje, nie może przestać myśleć o swojej dawnej miłości. Uczucie to coraz bardziej utrudnia mu normalne życie. Każdy nowy związek naznaczony zostaje piętnem przeszłości, a sam Takaki nie jest w stanie wykształcić głębszych relacji z innymi ludźmi – zwłaszcza z kobietami. Czy będzie mu dane jeszcze spotkać Akari? A może uczucie, które go dręczy wcale nie jest już miłością… Czy zdarzy się jeszcze mały cud?

Obecnie czekamy również na zielone światło dla "Loveless" #5, "Książę Piekieł" #5 i "Demon Maiden Zakuro" #9, dlatego z ogłoszeniem dokładnych terminów ich publikacji musimy jeszcze zaczekać. Na osłodę możemy natomiast zdradzić, że kończymy dopinać formalności i już niedługo ogłosimy termin wydania najnowszego, siódmego tomiku "Opowieści Panny Młodej", który niedawno ukazał się w Japonii.

Dodatkowo planujemy wydać w kwietniu kolejny numer magazynu "SMASH!" #3.
Uff! Chwilowo to wszystko... ale tylko chwilowo! Śledźcie nasz profil, już wkrótce więcej informacji na temat atrakcji, jakie szykujemy dla Was na Pyrkon!

Wesołych Świąt!

Dodany przez: Yanek - 2015-04-04 15:21:12 - 5489 unikalnych wyświetleń;

[Prima Aprilis] Toradora! w audiobooku

Dodany przez: Urd - 2015-03-31 23:35:23 - 4010 unikalnych wyświetleń;

Niedawno ogłosiliśmy, że jedną z naszych nowości będzie light novel "Toradora". Ale na tym nie koniec! Właśnie dopięliśmy formalności związane z rozszerzeniem licencji i z radością możemy ogłosić, że równolegle z edycją tomikową, będzie można zakupić LN "Toradorę" w formie audiobooka. Jedna płyta zawierać będzie zbiorcze, dwutomowe wydanie każdej kolejnej części. Dodatkowo dla prenumeratorów szykujemy specjalny prezent - eleganckie pudełko z autografem autorki, w którym będziecie mogli wyeksponować wszystkie części audiobooka, co uczyni Waszą kolekcję jeszcze bardziej wyjątkową.

Poniżej możecie przesłuchać roboczy fragment pierwszego rozdziału, czytanego przez Jana Godwoda - którego głos może być Wam znany z rozmaitych audycji dla radiowej Trójki, Programu Czwartego Polskiego Radia, Radia RDC lub chociażby autorskiej audycji ZSYP.

Finn i Jake rozdają ciasteczka w centrum Warszawy!

Dodany przez: Urd - 2015-03-30 15:06:29 - 3968 unikalnych wyświetleń;

Niby dzień jak co dzień, a jednak - dzisiaj do naszej rzeczywistości zaczęła przenikać Kraina Ooo. Oto po centrum Warszawy, niedaleko Rotundy, na przygodę ruszyli... Człowiek Finn i Pies Jake! Jak gdyby nigdy nic, w naszej pięknej stolicy rozdają wypieki domowej roboty (bo na pewno upiekła je Słoniczka!). Są przeuroczo zapakowane i uśmiecha się z nich twarz Jake'a. Takie atrakcje przygotował dziś dla Was Cartoon Network, natomiast jeśli dzisiaj nie uda Wam się upolować dwójki bohaterów - zapraszamy na nasze stoisko na Pyrkonie, który odbędzie się pod koniec kwietnia. A to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Was w związku z tym wydarzeniem.

Jeśli zrobiliście sobie chrapkę na zwariowane przygody, zachęcamy do czytania wydanych przez nas komiksów:

Adventure Time #1
Adventure Time - Powieść Graficzna #1

Kolejna część opowieści ze świata mechanosztuki

Dodany przez: Urd - 2015-03-30 12:11:11 - 2358 unikalnych wyświetleń;

Dla wszystkich, którzy nie cierpią poniedziałku mamy coś na poprawę nastroju - trzeci tom "Unbreakable Machine-Doll" trafił właśnie do sprzedaży. W tej części nareszcie sprawa Pożeracza Magii zostaje rozwiązana, dużo się dzieje, nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji i wspaniałych walk. Nic, tylko czytać!

"Unbreakable Machine-Doll #3"
Pożeracz Magii w końcu się ujawnił! Raishinowi udaje się odkryć prawdę, jednak sytuacja wcale nie staje się przez to prostsza. Czy chłopak będzie w stanie przekazać komuś informacje, które zdobył? Tymczasem oskarżenia o napaści padają na Charlie, jak się bowiem okazuje nie tylko okoliczności zbrodni świadczą przeciwko niej. Dziewczyna ewidentnie ukrywa jakąś tajemnicę. Nawet na Yayę czyha niebezpieczeństwo – czy może być gorzej?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- środa - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... Następny › Ostatni »