ANKIETA!

Dodany przez: Naq - 2014-10-13 22:35:42 - 12335 unikalnych wyświetleń;

Jeśli masz 5 minut wolnego czasu - poświęć je na wypełnienie krótkiej ankiety, będącej pierwszym etapem badania, dzięki któremu będziemy mogli zaplanować rozwój naszej oferty oraz sieci sklepów stacjonarnych w Polsce w 2015 roku!

Ponieważ chcemy Wam podziękować za wasz czas poświęcony na wypełnienie ankiety, po jej zakończeniu, każdy użytkownik może podać swój adres email i wziąć udział w losowaniu kuponu o wartości 50 zł do wydania w sieci Yatta.pl.

Ankieta trwa do 20 października, do godziny 20:00.

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

Ostatnie dni prenumeraty No.6!

Dodany przez: Yanek - 2014-10-10 17:37:53 - 9907 unikalnych wyświetleń;

Dotychczas wiadomo było jedynie, że prenumeratorzy zamawiający pełną prenumeratę na całą serię lub pojedyncze prenumeraty na tomy 3, 5, 7 i 8 mangi "No.6" otrzymają wersje specjalne tych tomików powiększone o dodatkowy booklet.
Jednak dziś, po kilku tygodniach negocjacji, możemy zdradzić Wam kolejną tajemnicę - dzięki uprzejmości Hinoki Kino oraz wydawnictwa Kodansha, specjalnie dla polskich fanów przygotowana została wyjątkowa grafika z głównymi bohaterami oraz pozdrowieniem skierowanymi do wszystkich fanów mangi "No.6".
Aby oddać w 100% nakład pracy włożony w powstanie tej unikatowej karty, będzie ona reprodukowana przy użyciu zadruku wykorzystującego farbę z drobinkami złota.
Jednym słowem szykuje się prawdziwa kolekcjonerska perełka!

    KARTY OTRZYMAJĄ:
  • wszystkie osoby, które zamówiły pierwszy tom "No.6" w prenumeracie lub pełną prenumeratę na całą serię (prenumeraty zamykamy 15 października)
  • wszystkie osoby, które zamówią pierwszy tom "No.6" w sklepie internetowym Yatta.pl do 26 października włącznie (decyduje data złożenia zamówienia)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "No.6" w dniu premiery (25 października) w sklepach stacjonarnych Yatta.pl (Warszawa / Wrocław / Poznań)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "No.6" na stoisku Yatta.pl podczas konwentu Hellcon (25-26 października w Warszawie)Magazyn "Otaku" na japońskim twitterze!

Dodany przez: Urd - 2014-10-10 14:08:28 - 10306 unikalnych wyświetleń;

Chociaż z ujawnieniem okładki listopadowego "Otaku" mieliśmy zamiar jeszcze trochę poczekać, okazało się że w wielkiej odsłonie ubiegł nas inny magazyn... w dodatku japoński. Na Twitterze magazynu "ARIA" wczoraj pojawił się wpis, którego tematem była właśnie nasza, wysłana do akceptu okładka, która jak się okazało, bardzo przypadła Japończykom do gustu. Poinformowali swoich czytelników, że na okładkę słynnego polskiego magazynu o mandze i anime trafi publikowany na ich łamach "No. 6". Spodobała im się ekspresywność okładki, życzyli nam dużo szczęścia i dodali informacje na temat daty premiery mangi i magazynu. Cóż, cieszymy się z tak pozytywnej reakcji i życzymy, żeby "Aria" doczekała się jeszcze wielu równie wspaniałych tytułów. Obok możecie zobaczyć jak wygląda cały wpis - ciekawią nas również Wasze opinie co do okładki (nawet jeśli macie okazję wyrazić je dopiero po Japończykach :)

Nasze premiery na Japaniconie

Dodany przez: Urd - 2014-10-10 12:52:06 - 2018 unikalnych wyświetleń;

Już w następny weekend w Poznaniu odbędzie się piąta edycja konwentu Japanicon. Serdecznie zachęcamy Was wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, a jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będą miały miejsce nasze dwie mangowe premiery:

"Girl friends"#1
Mariko Kumakura to cicha i nieśmiała licealistka. W jej życiu niewiele się zmienia – pół dnia spędza na lekcjach, a prosto ze szkoły wraca do domu, do książek. Ubrania kupuje jej mama, a fryzurę ma taką jak jej urośnie. Pewnego dnia zagaduje do niej Akiko, dziewczyna będąca jej zupełnym przeciwieństwem. Głośna, otwarta, wręcz krępująco bezpośrednia, mająca dobre wyczucie stylu i bardzo luźny stosunek do szkolnych reguł, których Mariko tak kurczowo się trzyma. Ich znajomość rozwija się bardzo szybko i w konsekwencji doprowadza u Mariko do niezwykłej przemiany zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Niespodziewanie dojrzewają w niej również uczucia, których nigdy wcześniej nie znała...

"Książe piekieł"#3
Odkąd demony uczyniły sobie z ziemi bazę wypadową, życie Williama stało się, delikatnie mówiąc – pełne niespodzianek. ­­Coraz więcej osób w jego otoczeniu okazuje się nie być tymi, za których do tej pory ich uważał. Jakby tego było mało, pretendentów do rządzenia piekłem przybywa, a dziedzic Salomona nie kwapi się, aby kogokolwiek nominować. Powoli dociera do niego, że nie będzie mógł wstrzymywać się z decyzją w nieskończoność, a samo zaprzeczanie, że demony nie istnieją, nie sprawi, że po prostu znikną...
Dodatkowo Mycroft prosi Williama, aby ten pomógł mu stawić czoła swojej rodzinie i towarzyszył mu w podróży do domu. Podczas pobytu w rezydencji rodu Swallow, na jaw wychodzi tajemnica, jaką skrywa ojciec Mycrafta. Przyjaciele staną przed wyborem, który może okazać się ponad ich siły.

Dodatkowo otrzymaliśmy informację, że w związku z odbywającymi się we Frankfurcie targami książki, nasz akcept na okładkę czwartego tomu "Girls und Panzer", może się opóźnić. W związku z tym, chociaż tomik jest już prawie gotowy do druku, na wszelki wypadek wycofujemy go z listy premier Japaniconu (gdyby jednak akcept przyszedł na czas, poinformujemy Was o tym niezwłocznie).

SMASH #2 - premiera!

Dodany przez: Naq - 2014-10-03 10:34:51 - 2765 unikalnych wyświetleń;

Drugi numer "SMASH!" właśnie do nas dotarł i wygląda niesamowicie!
Oficjalna premiera odbędzie się już w ten weekend, na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi (razem z premierami "Opowieści Panny Młodej" #5 i "Emmy" #5). Magazyn od poniedziałku/wtorku będzie dostępny w sieciach salonów Empik oraz sklepach komiksowych.

Niezależnie od tego czy czytacie mangi, komiksy, oglądacie filmy animowane czy gracie w gry planszowe - powinniście sięgnąć po magazyn "SMASH!". A co znajdziecie w jego środku?

Tematem tego numeru będzie, zdobywający w Polsce coraz większą popularność „Adventure Time”. Oprócz nowości ze świata rynku komiksowego będziecie mogli przeczytać recenzje miedzy innymi takich komiksów jak „Mysia straż” Davida Petersena czy „Opowieść Panny Młodej” Kaoru Mori. Pamiętając o tym, że już niedługo odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, przygotowaliśmy dla Was przegląd niektórych z zapowiedzianych na to wydarzenie premier.
Przybliżymy Wam również sylwetkę specjalnego gościa festiwalu, jakim będzie Jean Van Hamme. Jakby tego było mało, Paul Tobin i Joe Querio – twórcy podbijającego Stany Zjednoczone komiksu o „Wiedźminie” – zdradzą Wam w wywiadzie, jakie problemy i wyzwania niosła ze sobą adaptacja dzieła Sapkowskiego. Tradycyjnie w magazynie pojawi się zestawienie top 10 – tym razem na warsztat wzięliśmy najlepsze adaptacje komiksowe. Wisienką na torcie będą oczywiście aż cztery komiksy polskich rysowników!

SPIS TREŚCI:

Stałe działy:
5 Newsy
8 Shopping

Komiksy:
4 Głosy w mojej głowie – Maciej Łazowski
13 Wieża – Kamil Pietruczynik
28 Oto i to – Sandra Grygier
38 Lepsze życie – Joanna Karpowicz, Karol Konwerski

Artykuły i recenzje:
10 Wywiad – Paul Tobin i Joe Querio
21 Midas komiksu – Jean Van Hamme
24 Sto lat młodej parze! – Opowieść Panny Młodej
35 Fenomen łączący pokolenia – Adventure Time
40 Top 10 – Komiksy na wielkim ekranie
44 Mysi bohaterowie – Mysia straż
46 Przegląd najciekawszych komiksowych nowości
49 Zostań zwycięzcą turnieju arcymagów! – Seasons

DANE TECHNICZNE:
Format: A4
Ilość stron: 48
Oprawa: klejona
Druk: full kolor

Zapowiedzi do końca tego roku

Dodany przez: Naq - 2014-10-01 21:40:01 - 5362 unikalnych wyświetleń;

Przedstawiamy Wam aktualny harmonogram wydawniczy. Październik przyklepany na 99,99% (jedyny "ślizgacz" w tym gronie to "Girl Friends", ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że termin jest realny i wszystkie formalności uda się zakończyć przed czasem). Co do listopada i grudnia - może dojść do drobnych wahań, ale tak rozłożyliśmy pracę, aby trzymać się poniższego harmonogramu.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... Następny › Ostatni »