Zniewolony książę otrzyma bonusową obwolutę

Dodany przez: Urd - 2018-05-10 18:03:02 - 2404 unikalnych wyświetleń;

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Zniewolonego księcia"! Aby pobudzić Waszą wyobraźnię i umilić Wam czytanie, przygotowaliśmy fantastyczny dodatek. Każda osoba, która zakupi książkę bezpośrednio od wydawnictwa (za pośrednictwem sklepów Yatta.pl lub strony zniewolonyksiaze.pl) otrzyma specjalnie przygotowaną obwolutę ze wspaniałą grafiką autorstwa polskiej ilustratorki - Katarzyny "Ulvar" Bekus!

Aby otrzymać obwolutę wystarczy zakupić książkę:
- w sklepie internetowym lub w oddziałach stacjonarnych Yatta.pl (lokalizacje wszystkich sklepów znajdziecie TUTAJ)
- za pośrednictwem strony zniewolonyksiaze.pl
- podczas Warszawskich Targów Książki lub na Pyrkonie w dniach 18-20.05

"Zniewolony książę".
Po śmierci króla Akielos prawowity następca tronu, książę Damen, zostaje zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Jego przyrodni brat pozbawia go tożsamości i wysyła jako niewolnika do haremu księcia wrogiego kraju. Od tego momentu Damen musi znaleźć sposób, aby przeżyć na dworze, za którego kulisami toczy się podstępna walka o tron, w którą mimowolnie zostaje wplątany.

Niegdyś potężny wojownik, teraz obdarty z godności niewolnik będzie musiał walczyć o przetrwanie sprzymierzając się ze swoim największym wrogiem. Jego nowy pan, książę Laurent, jest bowiem równie urodziwy co wyrachowany i śmiertelnie niebezpieczny. Jedno jest pewne – tożsamość Damena musi pozostać tajemnicą. W końcu ten, którego pomocy potrzebuje, ma najwięcej powodów, aby go nienawidzić…

Trylogia "Captive Prince" to światowy bestseller autorstwa australijskiej pisarki C.S. Pacat. Poznaj trzymającą w napięciu historię, w której nic nie jest takie, jakim wydaje się na początku.

Dodaj komentarz