W górach szaleństwa - zobacz okładkę i przykładowe strony mangowej adaptacji dzieła H.P. Lovecrafta

Dodany przez: Naq - 2018-08-31 15:42:37 - 1408 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca przyszłego tygodnia można zamawiać prenumeraty zbiorcze i na pierwszy tom mangi "H.P. Lovecraft - W górach szaleństwa" #1. W związku z tym postanowiliśmy pokazać Wam pierwsze strony i obwolutę trochę wcześniej. Co prawda podgląd tego nie oddaje, ale na okładce mieszać się będą opalizujące złoto i srebro, które w papierowej wersji pięknie wydobędzie szczegóły grafiki. Przypominamy, że będzie to wydanie podwójne, w powiększonym formacie i z utwardzoną oprawą. Ale na tym nie koniec - w ramach dodatku przygotowaliśmy zakładki, a także dodatek specjalny, który pokażemy Wam już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy zatem do lektury początkowych stron.

PRENUMERATY"H.P. Lovecraft - W górach szaleństwa" #1
W niezbadane rejony Antarktydy wyrusza ekipa badawcza, która dokonuje równie przełomowego, co przerażającego odkrycia. Zatracając się coraz bardziej w złowrogim krajobrazie, odkrywają grozę, której początki sięgają niepamiętnych czasów...

Przed Wami jedno z najsłynniejszych dzieł H.P. Lovecrafta, odsłaniające kolejne elementy mitologii Cthulhu, tym razem w formie komiksu.


Dodaj komentarz