Twoje kwietniowe kłamstwo #1 już jest

Dodany przez: Urd - 2019-03-12 13:51:11 - 390 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarły do nas tomiki mangi "Twoje kwietniowe kłamstwo" #1. Prenumeraty już wysłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #1
Nieustające lekcje gry na pianinie, żelazna dyscyplina i surowe kary za błędy - dzieciństwo Kōseia nie należało do łatwych. Chłopak jednak nie narzekał. Wiedział, że wychowanie młodego wirtuoza jest marzeniem jego schorowanej matki. I spełnił je co do joty. Ale ona i tak umarła, bez względu na jego sukcesy. To był koniec. Trauma po śmierci matki była tak silna, że Kōsei nie był już w stanie grać.
Dwa lata później w jego szkole pojawia się Kaori Miyazono, utalentowana, a zarazem najbardziej niezdyscyplinowana skrzypaczka, jaką można sobie wyobrazić. Dziewczyna cieszy się najmniejszymi drobnostkami i nie obchodzą ją nagrody, o ile swoją muzyką porusza słuchaczy. Czy jej pasja będzie w stanie przepędzić demony przeszłości i wskrzesić w Kōseiu miłość do gry?
Oto ciepła, słodko-gorzka, pełna humoru i wzruszeń opowieść o życiu z całych sił!


Rozpiska wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty;
- środa - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- czwartek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz