Trzeci tom Atomówek już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-01-05 12:06:06 - 704 unikalnych wyświetleń;

Są słodkie! Są zabawne! Oto "Atomówki" #3! To już trzeci tom przygód naszych ulubionych, wystrzałowych dziewczynek. Poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Atomówki" #3
Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii powracają w komiksowej odsłonie! Stęskniliście się za przygodami Bójki, Bajki i Brawurki? Zobaczcie jak rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville! Mnóstwo wspaniałego humoru i najsłodsze sceny walki, jakie można sobie wymarzyć. Atomówki po raz kolejny staną na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Oprócz trzech uroczych sióstr czekają na Was również pozostali bohaterowie, których tak dobrze znacie: lekko zakręcony Burmistrz, rozsądna Sara Bella, poczciwy doktor Atomus i nasz ulubiony narrator, który ekscytuje się fabułą i przeżywa z nami te niezwykłe przygody. Zło i występek znowu będzie musiało ustąpić, przed atomową siłą Atomówek!

Rozpiska wysyłek:
- piątek- rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz