Totsukuni no Shōjo z dodatkiem dla prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2017-04-14 17:36:28 - 2201 unikalnych wyświetleń;

Jeśli czekacie na ekskluzywne wydanie "Totsukuni no Shōjo" mamy dla Was dobrą wiadomość - przygotowaliśmy limitowaną zakładkę, którą będziemy dołączać do prenumerat (szczegóły poniżej). W polskiej wersji manga będzie nosić tytuł "Dziewczynka w Krainie Przeklętych". W przyszłym tygodniu zaprezentujemy Wam pełną obwolutę i przykładowe strony. Przypominamy również, że prenumeratę na pierwszy tom będzie można zamawiać do 23 kwietnia włącznie.

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych"
W świecie podzielonym przez okrutną klątwę mała dziewczynka imieniem Siva została porzucona w lesie zamieszkałym przez przeklęte istoty. Przed niechybną śmiercią ratuje ją tajemniczy rogaty mistrz, który bierze dziecko w opiekę. Czy jednak długo będzie mógł chronić Sivę, jeśli nawet jego dotyk może zarazić dziewczynkę złym czarem?

Limitowaną zakładkę otrzymają: - wszystkie osoby, które wykupią prenumeratę mangi na stronie Yatta.pl do 23 kwietnia;
- wszystkie osoby, które kupią tomik podczas konwentu Pyrkon (28-30 kwietnia - do wyczerpania zapasów);
- niewielka liczba zakładek w premierowy weekend trafi również do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie (do wyczerpania zapasów).

Dodaj komentarz
RE: Totsukuni no Shōjo z dodatkiem dla prenumeratorów
Popełnił: neiki (37.47.18.???); Popełniono: 2017-04-14 18:29:00
Szkoda że nie pocztówka :( może do kolejnego tomu? okładka dwójki nawet ładniej by się prezentowała w formacie pocztówkowym