To już koniec mang ERASED #8 i Spice and Wolf #16

Dodany przez: Urd - 2018-10-05 13:37:49 - 713 unikalnych wyświetleń;

Dziś wysyłamy w świat ostatnie tomy mang "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #8 i "Spice & Wolf" #16. Trochę nam smutno, że musimy już pożegnać się z bohaterami tych wspaniałych historii, ale jednocześnie cieszymy się, że będziecie mogli poznać zakończenie. Poniżej pełna rozpiska dostępności.

"ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #8
Satoru nareszcie odzyskał pamięć. Wraz z Ken'yą obmyślają plan zdemaskowania mordercy, który od tak dawana pozostawał bezkarny. Jednak komu ostatecznie uda się zastawić pułapkę na kogo, biorąc pod uwagę, że obie strony znają się tak dobrze? Czy można oszukać przeznaczenie? A jeśli nawet historia się zmieni, co to będzie oznaczać dla Satoru? Nie przegapcie finału tej niezwykłej opowieści!

"Spice & Wolf" #16
Hugon dopuścił się zdrady, Lawrance został ciężko ranny, a losy całej Północy wiszą na włosku. Horo traci wiarę w to, że jeszcze da się coś zrobić i próbuje namówić swojego towarzysza, aby wycofali się z pola walki. Czy jednak Lawrance zdoła odwrócić wzrok od piekła, które lada dzień może się rozpętać w mieście?
To już ostatni tom opowieści o zmyślnej wilczycy Horo - zobaczcie jak kończy się ta pełna wrażeń i emocji podróż!


Rozpiska wysyłek:
- piątek - pakujemy prenumeraty;
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- wtorek - "Spice & Wolf" #16 trafi do empików i innych sklepów komiksowych;
- środa - "ERASED" #8 trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz