To już koniec Voynich Hotel #3

Dodany przez: Urd - 2019-02-28 15:17:44 - 529 unikalnych wyświetleń;

Ledwo zdążyliśmy wrzucić news z początkowymi stronami mangi "Voynich Hotel" #3, a tu nagle drukarnia postanowiła nam zrobić niespodziankę i podesłać go dzień wcześniej. Jako że oficjalna premiera wciąż będzie miała miejsce 4 marca, do końca tygodnia będzie można zakupić mangę z 25% rabatem. Tymczasem wysyłamy prenumeraty - poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek. Musimy przyznać, że strasznie szkoda jest nam żegnać się z bohaterami tej mangi.

"Voynich Hotel" #3
Do hotelu Voynich przybywa młode małżeństwo na swój miodowy miesiąc. Nawet nie przypuszczają, że niechcący przyczynią się do odkrycia tożsamości tajemniczej seryjnej morderczyni Snark. Czy jej sekret wyjdzie na jaw, czy szybko zabierze go do grobu osoba, która go odkryła? Tymczasem przeszłość dopada w końcu Taizo. Członkowie mafii, do której niegdyś należał, nie mają zamiaru podarować mu luksusu w postaci szybkiej śmierci - czy mężczyźnie uda się uniknąć tak okrutnego końca? Zobacz jak kończy się ta niezwykła opowieść!

Plan wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Szczecinie i Gdańsku;
- poniedziałek - tytuł trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz