Spice and Wolf 13 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-11-28 13:01:00 - 2715 unikalnych wyświetleń;

Jak możecie zobaczyć, przyjechały do nas tomiki "Spice and Wolf" #13. Finał historii już blisko! Dziś wysyłamy prenumeraty, zaś pełną rozpiskę dystrybucji znajdziecie poniżej.

"Spice and Wolf" #13
Horo i Lawrence przybywają do Leska. Po wszystkich opowieściach, które słyszeli na temat tego miejsca, tętniące życiem i radością miasto z pewnością nie jest tym, co spodziewali się zastać. Co więcej nasz wędrowny kupiec odnalazł tu coś, czego szukał przez większość życia - czy to zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Nasi bohaterowie odnajdują również Myulego - co przyniesie spotkanie po latach?

Rozpiska wysyłek:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- czwartek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz
RE: Spice and Wolf 13 już u nas
Popełnił: kate527 (95.108.109.???); Popełniono: 2017-12-04 01:59:10
Super! Bardzo się cieszę jestem olbrzymią fanką serii. Mam pytanie odnośnie K-ON!. Wiem, że manga jest zakończona, ale istnieją jeszcze dwa dodatkowe tomy coś jakby spinnoffy (tak to chyba się nazywa) pierwszy o tytule: "K-ON! highschool" o losach bohaterki, która była o rok młodsza i została w szkole, podczas gdy reszta dziewczyn poszła do collegu oraz "K-ON! College" o losach dalszych bohaterek. Czy jest jakakolwiek szansa lub możliwość, że kiedyś, nawet w dalekiej przyszłości, wasze studio wydałoby te dwa dodatkowe tomy? Jestem pewna, że fani K-ON! tacy jak ja byliby uszczęśliwieni i na pewno by je kupili jako uzupełnienie serii. Jeśli nie ma na to żadnej szansy, no to trudno może zaopatrzę się w wersje po angielsku.
RE: RE: Spice and Wolf 13 już u nas
Popełnił: Urd (83.218.96.???); Popełniono: 2017-12-04 15:28:35
Niestety tak na 95% nie będziemy wydawać tych dwóch tomów :/