Przed Wami - twoje imię. #2, Log Horizon WWB #4 i HAGANAI #11

Dodany przez: Urd - 2018-02-23 14:26:44 - 1218 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyszły do nas aż trzy nowości! Oto "twoje imię." #2, "Log Horizon - West Wind Brigade" #4 i "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #11. Na którą czekacie najbardziej? Wszystkie już lecą do prenumeratorów - pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"twoje imię." #2
Taki jest przygnębiony po nieudanej randce z Okuderą i nie może doczekać się następnej zamiany ciał. Ta jednak nigdy nie następuje. Mając za jedyną wskazówkę zdjęcia, które widział z Okuderą na wystawie „Nostalgia”, Taki wyrusza do Hidy, żeby odnaleźć Mitsuhę.

Oto dalszy ciąg niezwykłej opowieści o dwojgu ludzi, których połączył los, chociaż nigdy się nie spotkali.


"Log Horizon - West Wind Brigade" #4
Tysiące użytkowników zostaje uwięzionych w świecie in¬ternetowej gry „Elder Tale”, a wśród nich członkowie West Wind Brigade. Wszyscy mają już dość bezsmakowego jedze¬nia, gdy nagle w mieście zostaje otwarty bar Crescent Burger. Spragniony normalnych posiłków lud Akiby wpada w szał...?! Sojiro i dziewczęta z jego gildii stają w obliczu nowego, eks¬cytującego wyzwania!

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #11
Członkowie Klubu Sąsiadów zaczynają panikować. Festiwal szkolny zbliża się wielkimi krokami, a oni nadal nie zdecydowali, co zaprezentują. Chodzą słuchy, że Kobato razem ze swoim klubem gimnazjalnym zamierza nakręcić film. Kodaka i spółka postanawiają iść w ich ślady... Czyżby szykowała się kolejna katastrofa? Gotowi na jedenasty tom znanej i lubianej komedii romantycznej o młodych nieudacznikach? Światła, kamera, akcja!

Rozpiska wysyłek:
- piątek - pakujemy prenumeraty;
- poniedziałek - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz