Przed Wami Książęcy gambit

Dodany przez: Urd - 2018-12-21 15:35:21 - 668 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentuje się książka "Książęcy gambit", druga część trylogii "Zniewolony książę". Pakujemy prenumeraty zaś pełną rozpiskę dostępności zamieszczamy poniżej.

"Książęcy gambit"
Nad Vere i Akielos zawisło widmo wojny. W obliczu nadchodzącego zagrożenia Laurent zostaje wysłany na granicę, aby ustabilizować napiętą sytuację. Młody książę postanawia zabrać ze sobą również Damena, który w wyprawie upatruje szansy na powrót do ojczyzny. Za sprawą decyzji regenta prócz paru zaufanych przybocznych towarzyszyć im będzie oddział złożony z osobników najgorszego sortu. Niezdyscyplinowana hałastra, pełna podżegaczy i awanturników, niechybnie zwiastuje druzgocącą klęskę. Czy uda się stworzyć z nich skuteczną drużynę, zanim przyjdzie im stawić czoła śmiertelnym intrygom i zasadzkom, jakie na następcę tronu przygotował regent?

Damen i Laurent będą musieli walczyć ramię w ramię, aby przeżyć i uratować swoje królestwa. Jednak im bardziej się do siebie zbliżą, tym cięższym brzemieniem staną się sekrety, które przed sobą skrywają. Jakie mają szanse, by uniknąć śmierci, skoro nikomu nie mogą ufać, a nic nie jest takie, jakim się wydaje?


Rozpiska dystrybucji:
- 21 grudnia - wysyłamy prenumeraty;
- 2 stycznia - wysyłki preorderów z Yatta.pl;
- 3 stycznia - książki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu i Wrocławiu;
- 7 stycznia - książka dostępna będzie w pozostałych księgarniach;

Dodaj komentarz