Przed Wami HAGANAI #15, Jak zostałam bóstwem!? #17 i Monster Musume #13

Dodany przez: Urd - 2019-01-25 14:51:45 - 643 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami ostatnie premiery stycznia! A są to "Jak zostałam bóstwem!?" #17, "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #15 i "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #13. Poniżej zamieszczamy opisy i rozpiskę wysyłek.

"Jak zostałam bóstwem!?" #17
Nanami w końcu udaje się odnaleźć Kuromaro! To jednak tylko połowa sukcesu. Aby uwolnić Tomoe od klątwy, dziewczyna musi dowiedzieć się, co jej chowaniec przekazał upadłemu bóstwu podczas zawierania kontraktu. Nanami ponownie wyrusza w podróż do przeszłości, gdzie dzięki Kuromaro ma szansę zobaczyć, jaki los spotkał Tomoe i Yukiji...

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #13
Uprowadzona przez tajemniczą organizację Ślu zmienia się w błotniakowego giganta i staje w szranki z niezwykłym przeciwnikiem! Nasz bohater i jego potworne towarzyszki ponownie będą musieli wykazać się nie lada pomysłowością tym razem w starciu z (dosłownie) nieuchwytnym monstrum. Na wielbicieli potwornego humoru czeka także dodatek "Nocne potworzyc wizyty".

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #15
Kodaka w końcu zdobył przyjaciela, a raczej przyjaciółkę - Rikę. Teraz decyduje się odpowiedzieć na wyznanie Seny, choć miotają nim sprzeczne uczucia. Nagle dostaje wiadomość od Yozory, która podobnie jak on przestała pokazywać się w klubie. Co ich czeka? Nadchodzi wielki finał naszej epopei o młodych nieudacznikach!

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty (prenumeraty HAGANAI #15 zostały rozesłane już wczoraj);
- poniedziałek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- wtorek - komiksy trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz