Oblubienica czarnoksiężnika #8, "Voynich Hotel" #2 i "Loveless" #11 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-01-04 13:02:22 - 555 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu przyjechały do nas "Oblubienica czarnoksiężnika" #8, "Voynich Hotel" #2 i "Loveless" #11. Pakujemy prenumeraty - pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Oblubienica czarnoksiężnika" #8
Wskutek knowań sztukmistrza Cartaphilusa, Wiecznego Tułacza, jeden ze smoków Lindela trafia na aukcję, gdzie wpada w amok. Chise spieszy z pomocą wystraszonemu stworzeniu i płaci za to wysoką cenę... jej ręka zmienia się w łapę bestii! Nad dziewczyną ciąży teraz nie tylko przekleństwo jej matki i piętno Slay Vegi, lecz również smocza klątwa. Gdy Chise z Eliasem postanawiają zwrócić się o pomoc do tych, których zwykle unikali, historia przybiera zupełnie niespodziewany obrót...

"Voynich Hotel" #2
Spokojna wysepka na południowym Pacyfiku. To tam znajduje się hotel Voynich, siedlisko wiedźm, demonów i płatnych zabójców. Każdy z mieszkańców ma swój wkład w opowieść o (nie)codziennym życiu w tym miejscu!

"Loveless" #11
Seimei dalej realizuje swoje niecne plany. Jednak, aby je doprowadzić do końca, będzie potrzebował Sobiego. Na oczach Ritsuki stawia mu ultimatum, któremu żołnierz nie jest się w stanie przeciwstawić. Czy to już koniec historii Lovelessa? Czy to możliwe, żeby jego układ z Sobim rozpadnie się tu i teraz?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tytuły trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- wtorek - "Oblubienica czarnoksiężnika" i "Voynich Hotel" #2 trafią do empików,
- wtorek - wszystkie trzy mangi trafią do innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz