Nadchodzi Goblin Slayer

Dodany przez: Urd - 2018-05-14 15:34:36 - 1321 unikalnych wyświetleń;

Lubicie klimaty dark fantasy z elementami ecchi? Już w ten weekend premierę będzie miał pierwszy tom mangi "Goblin Slayer". Jeszcze tylko w tym tygodniu można zamawiać go wraz z kartą kolekcjonerską (więcej informacji na ten temat na końcu newsa). Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

PREORDER Z KARTĄ KOLEKCJONERSKĄ.

Jak zdobyć kartę kolekcjonerską:
- zamawiając tomik przez stronę Yatta.pl do 20 maja;
- kupując tomik w dniach 18-20 maja podczas Pyrkonu lub Warszawskich Targów Książki;
- kupując tomik w premierowy weekend w jednym ze sklepów stacjonarnych Yatta.pl (jeśli któryś oddział będzie zamknięty w weekend, promocja będzie obowiązywać przez kolejne dwa dni: 21-22.05;
"Goblin Slayer".
Młoda kapłanka, która dopiero co rozpoczęła karierę poszukiwacza przygód, już podczas swojej pierwszej wyprawy odkrywa, jakim zagrożeniem mogą być pozornie słabe gobliny. W ostatniej chwili na ratunek przybywa jej zakuty w zbroję Zabójca Goblinów, który bez litości wybija wszystkie stwory.

Oto historia owładniętego żądzą zemsty człowieka, który nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. Poprzysiągł bowiem oczyścić świat ze zła, które odebrało mu wszystko, co kochał. Przed Wami mangowa adaptacja bestsellerowej powieści dark fantasy!

Dodaj komentarz