Multikulturowe nowości wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2017-07-21 16:03:49 - 3255 unikalnych wyświetleń;

Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwie niezwykłe multikulturowe nowości. Po pierwsze mamy przyjemność zaprezentować najnowszy komiks Hitohai, będący relacją z jej pobytu w Wietnamie - to lektura, której nie można sobie odmówić. Drugi przygotowany przez nas komis stanowić będzie unikatową relację z życia Keiko Kikkawy - Japonki, dla której Polska jest jak drugi dom... nawet jeśli czasem wydaje się to być dom wariatów. O jej życiu w naszym kraju będziecie mogli przeczytać w "POLIFE - Moje życie jako Japonki w Polsce". Jesteście ciekawi co Polka może powiedzieć o Wietnamie, a Japonka o Polsce? Gorąco polecamy!"POLIFE - Moje życie jako Japonki w Polsce"
Autor: Keiko Kikkawa
Gatunek: obyczajowy, komedia
Liczba tomów:1
Premiera:komiks w przygotowaniu
Mówi się, że Japonia to dziwny kraj. Jak się jednak okazuje dokładnie to samo można powiedzieć o naszej ojczyźnie! "Polife" to komiksowy zapis niezwykłej podróży przez polską kulturę z perspektywy doświadczeń Keiko Kikkawy, Japonki, która zapragnęła zaznać słowiańskiej egzotyki właśnie w Polsce.
Oto unikatowa okazja, żeby spojrzeć na naszą rzeczywistość oczami Keiko i na nowo odkryć ten szalony, pełen dziwności i absurdów kraj nad Wisłą.


"Hito Wieczny Tułacz: Wietnam"
Autor:Katarzyna "Hitohai" Wasylak
Gatunek: obyczajowy, komedia
Liczba tomów: 1
Premiera: lato 2017
Pierwszy tom serii "Hito Wieczny Tułacz" to subiektywny komiks podróżniczy opisujący perypetie Hitohai (polskiej autorki znanej z tytułów takich jak "Česary" czy "Wolpertingermenschen") podczas jej wolontariatu w Północnym Wietnamie. Stworzony z przymrużeniem oka tomik pokazuje ten komunistyczny kraj z perspektywy zabarwionej nutką sentymentu do PRL-owskiego dzieciństwa autorki, połączoną z ogólną i spontaniczną refleksją nad życiem.

* Okładki komiksów mogą ulec zmianie. Prenumeraty powyższych tytułów zostaną otwarte już wkrótce.

Dodaj komentarz
RE: Multikulturowe nowości wydawnicze
Popełnił: 1918CZAS2015 (83.24.227.???); Popełniono: 2017-07-30 22:24:58
Jestem pewien, że czytanie tego będzie miłym i bogatym doświadczeniem... Tak trzymać!