Księga Przyjaciół Natsume #1 już u nas!

Dodany przez: Urd - 2018-09-27 15:04:00 - 564 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie możemy oddać w Wasze ręce pierwszy tomik mangi "Księga Przyjaciół Natsume" #1. Właśnie pakujemy prenumeraty z pierwszą parą kart do gry, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Księga Przyjaciół Natsume" #1
Takashi Natsume posiada niezwykłą umiejętność widzenia duchów i demonów. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny ucieka przed napaścią tych niezwykłych istot, niechcący niszczy pieczęć, nałożoną na jedną z leśnych kapliczek i uwalnia Madarę - potężnego demona zaklętego w postać kota. Od niego dowiaduje się, że odziedziczył po babci księgę, w której ta zapieczętowała imiona demonów, tym samym zyskując nad nimi władzę. Choć Madara w zamian za księgę oferuje mu gwarancję, że magiczne istoty zostawią go w spokoju, Natsume postanawia zwrócić imiona ich właścicielom, a jeśli demon użyczy mu swojej wiedzy i pomocy, po śmierci chłopaka księga trafi w jego ręce. Czy Natsume zdoła wypełnić swoją misję? Zwłaszcza, że spora część demonów szczerze go nienawidzi, a jego własny mistrz, najchętniej pożarłby go podczas snu...?

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - pakujemy prenumeraty;
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- poniedziałek - tytuł trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz