Książęcy gambit w edycji limitowanej już w grudniu

Dodany przez: Urd - 2018-11-28 16:04:56 - 1585 unikalnych wyświetleń;

Już w połowie grudnia do sprzedaży trafi "Książęcy gambit", druga część bestsellerowej trylogii "Zniewolony książę". Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się limitowana edycja z obwolutą autorstwa Katarzyny "Ulvar" Bekus. Dodatkowo, drugi tom będzie grubszy od poprzedniego o ponad sto stron! Fabuła mknie do przodu i trzyma w napięciu do ostatniej strony - czy śmiertelnie niebezpieczna gra pomiędzy regentem, a prawowitym następcą tronu doprowadzi do wojny pomiędzy Vere i Akielos? Czy Laurent i Damen zdołają żywi dotrzeć do twierdzy przy granicy, gdy każdy w ich otoczeniu może okazać się zdrajcą? Figury na szachownicy zaczynają się przesuwać, ale wynik tej rozgrywki wciąż pozostaje zagadką.

"Książęcy gambit"
Nad Vere i Akielos zawisło widmo wojny. W obliczu nadchodzącego zagrożenia Laurent zostaje wysłany na granicę, aby ustabilizować napiętą sytuację. Młody książę postanawia zabrać ze sobą również Damena, który w wyprawie upatruje szansy na powrót do ojczyzny. Za sprawą decyzji regenta prócz paru zaufanych przybocznych towarzyszyć im będzie oddział złożony z osobników najgorszego sortu. Niezdyscyplinowana hałastra, pełna podżegaczy i awanturników, niechybnie zwiastuje druzgocącą klęskę. Czy uda się stworzyć z nich skuteczną drużynę, zanim przyjdzie im stawić czoła śmiertelnym intrygom i zasadzkom, jakie na następcę tronu przygotował regent?

Damen i Laurent będą musieli walczyć ramię w ramię, aby przeżyć i uratować swoje królestwa. Jednak im bardziej się do siebie zbliżą, tym cięższym brzemieniem staną się sekrety, które przed sobą skrywają. Jakie mają szanse, by uniknąć śmierci, skoro nikomu nie mogą ufać, a nic nie jest takie, jakim się wydaje?


Aby otrzymać wydanie limitowane z obwolutą należy zakupić książkę bezpośrednio od wydawnictwa - w sklepie internetowym lub w oddziałach stacjonarnych sieci Yatta.pl(lokalizacje wszystkich sklepów znajdziecie TUTAJ).

Dodaj komentarz