Książę Piekieł i Miłość, jenoty i inne kłopoty! już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-12-23 12:29:38 - 1962 unikalnych wyświetleń;

Dotarły do nas właśnie tomiki mang "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #1 i "Książę Piekieł" #9! Co się zaś tyczy pozostałych grudniowych nowości: "Bestia z ławki obok" #6 - poprawione tomiki dotrą do nas we wtorek zaraz po świętach; "Noragami" #7 i "Highschool DxD" #4, "Log Horizon" #3 - obydwie mangi i light novel mają do nas dotrzeć jeszcze w tym roku. "Servamp" 7 i "HAGANAI" #9 - druk tych mang wciąż wstrzymany jest z powodów od nas niezależnych (czekamy na akcept obwoluty i poprawione materiały). "Alicja w Krainie Koniczyny" #4 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #4 - mangi są w druku, ale niestety, ze względu na grudniowe obłożenie i przerwę świąteczną drukarnia nie da rady wydrukować ich jeszcze w tym roku, premierę będą zatem miały na począteku stycznia.

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #1
Riku Yamato to przeciętny licealista, który postanawia zdawać na uniwersytet w Kioto. Niestety, rodzice chłopaka ani myślą zgodzić się na taki pomysł. I mają ku temu naprawdę ważny powód... Jak się okazuje rodzina Yamato od ponad dwustu lat związana jest z okoliczną świątynią. Rodowa tradycja nakazuje zaś, aby ich syn połączył się węzłem małżeńskim z potomkinią zamieszkującego w niej bóstwa. Jakież zaskoczenie pojawiło się na twarzy Riku, gdy okazało się, że jego przyszła panna młoda jest... jenotem! Przygotujcie się na najbardziej zakręconą komedię pomyłek, dziwnych transformacji i uroczych dziewcząt, od czasów „Ranmy 1/2”!

"Książę Piekieł" #9
William w końcu poznaje sekret Kevina. Co zrobi, wiedząc, że jego kamerdyner jest w rzeczywistości Urielem, aniołem, który tak bardzo skrzywdził go w poprzednim wcieleniu? Atmosfera dodatkowo staje się coraz bardziej napięta przez fakt, że coraz więcej aniołów i demonów zmuszona jest zapaść w sen. Jedną z tych istot jest też najbliższy towarzysz Dantaliona. Czy kandydat na namiestnika piekieł znajdzie nowych sprzymierzeńców?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek- tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku;
- środa - mangi trafią do sprzedaży w empikach i innych sklepach komiksowych;

Dodaj komentarz